Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
1 240 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nour
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, svetlosivé/v prírodnej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
295,20 €
s kódom
369 € bez kódu
184,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Aole
Z textílie buklé, khaki, výška sedadla 68,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
Z umelej (eko) kože, sivá, výška sedadla 79,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
230,40 €
s kódom
288 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Z umelej (eko) kože, sivá, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Crib
Z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 63,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
379,20 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
Z umelej (eko) kože, béžová, výška sedadla 69,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
227,20 €
s kódom
284 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Splendor
Z textílie buklé, khaki, výška sedadla 67 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Orbit
Z textílie buklé, hnedá, výška sedadla 68 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Aole
Z textílie buklé, béžová, výška sedadla 68,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Crib
Z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 63,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
379,20 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Rover
Z umelej (eko) kože, béžová, výška sedadla 68 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Crib
Z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 63,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
379,20 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 74,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Orbit
Z textílie buklé, sivá, výška sedadla 68 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
265,60 €
s kódom
332 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Paragon
Z textílie buklé, krémovobiela, výška sedadla 77,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
339,20 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 74,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Bae
Otočná, z textílie buklé, béžová, výška sedadla 70 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Paragon
Z textílie buklé, krémovobiela, výška sedadla 68 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Aole
Z textílie buklé, hnedá, výška sedadla 68,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Splendor
Z textílie buklé, béžová, výška sedadla 67 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Splendor
Z textílie buklé, béžová, výška sedadla 77 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Paz
Kožená, hnedá, výška sedadla 77 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
202,40 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Zed
Z textílie buklé, béžová, výška sedadla 67,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
292 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Zed
Sivá, výška sedadla 67,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
Z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 79,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
230,40 €
s kódom
288 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
Čierna, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
213,60 €
s kódom
267 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Cloud
Z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 67 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
V tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
213,60 €
s kódom
267 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
V prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
213,60 €
s kódom
267 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Bae
Otočná, z textílie buklé, béžová, výška sedadla 70 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Splendor
Z textílie buklé, hnedá, výška sedadla 67 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Zed
Z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 67,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
292 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Paragon
Z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 68 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
285,60 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
435,20 €
s kódom
544 € bez kódu
272 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Stripe
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavosivé
(6)
Doručenie od 19. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Elk
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, hnedá/krémovobiela, výška sedadla 67 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské kreslá v súprave Dover
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, krémovobiele
Doručenie od 21. 10. 2026
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
222 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, zelené, výška sedadla 69 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
284,80 €
s kódom
356 € bez kódu
178 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Yalia
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Middelfart
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 61 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, v terakotovej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Gain
Čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová
Doručenie od 19. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Glam
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, výška sedadla 44-54 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Rover
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čierna, výška sedadla 43-55 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
285,60 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Carry
S podrúčkami, čierna
Doručenie od 27. 10. 2026
288,80 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
14
15
16
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou