Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
1 242 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Wenko
Stolička Fondi
Z masívu akácie, v prírodnej farbe, výška 46 cm, nosnosť 180 kg
(8)
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Stolička Japan
Z masívu paulownie, v prírodnej farbe, výška 45 cm, nosnosť 110 kg
(14)
Na sklade
132 €
s kódom
165 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, zamatové, matné, čierne
(7)
Na sklade
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Jedálenská stolička Arch
Z dubového dreva, z umelej (eko) kože, čierna
(7)
Na sklade
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, zamatové, tmavozelené
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
149,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
S podrúčkami, čalúnená, sivá
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Cori
2 ks, čalúnené, v tehlovej farbe, výška sedadla 65 cm
(6)
Doručenie od 20. 10. 2026
304,80 €
s kódom
381 € bez kódu
190,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Middelfart
2 ks, čalúnené, tmavohnedé
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rojaplast
Stolička Tirolo
Z borovicového dreva, v prírodnej farbe, výška 21 cm, nosnosť 100 kg
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Eleanor
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 65 cm
(4)
Na sklade
154,40 €
s kódom
193 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kancelárska stolička Madai
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, nosnosť 130 kg
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Waterton
2 ks, čalúnené, v prírodnej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
471,20 €
s kódom
589 € bez kódu
294,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, otočné, čalúnené, krémovobiele
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
163,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Yunia
2 ks, čalúnené, matné, béžové
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
275,20 €
s kódom
344 € bez kódu
172 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Brooke
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z textílie buklé, svetlosivé, výška sedadla 63 cm
(4)
Na sklade
264,80 €
s kódom
331 € bez kódu
165,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tenzo
Barové stoličky v súprave Tori
2 ks, sivé, výška sedadla 71 cm
(4)
Na sklade
260 €
s kódom
325 € bez kódu
162,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stolička Comiso
Plastová, antracitová, výška 46 cm, nosnosť 180 kg
(4)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Norwell
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
247 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Godia
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, matná, hnedá
(4)
Doručenie od 14. 12. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Helda
2 ks, čalúnené, ženilkové, béžové
(4)
Doručenie od 9. 12. 2026
350,40 €
s kódom
438 € bez kódu
219 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské kreslá v súprave Jelle
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zamatové, čierne
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
204,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kancelárska stolička Madina
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, tmavosivá, nosnosť 130 kg, výška sedadla 45-52 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Nolan
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami, čalúnená, béžová, výška sedadla 65 cm
(8)
Na sklade
136 €
s kódom
170 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Stolička Forio
V prírodnej farbe, výška 46 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Cato
Čalúnená, tmavohnedá
(7)
Doručenie od 22. 10. 2026
148 €
s kódom
185 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kokoon
Barová stolička Anau
Z imitácie kože, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 64 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kancelárska stolička Melva
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, sivá, nosnosť 130 kg, výška sedadla 44-52 cm
(6)
Doručenie od 14. 12. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, menčestrová, červená
(5)
Na sklade
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, koňakovohnedá
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Alpha
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
(7)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zunilda
2 ks, čalúnené, ženilkové, béžové, výška sedadla 65 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
184 €
s kódom
230 € bez kódu
115 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Cori
2 ks, čalúnené, v tehlovej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
318,40 €
s kódom
398 € bez kódu
199 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Helda
2 ks, čalúnené, ženilkové, khaki
(4)
Doručenie od 9. 12. 2026
350,40 €
s kódom
438 € bez kódu
219 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Nolan
S podrúčkami, čalúnené, béžové
(3)
Na sklade
136,80 €
s kódom
171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Eleanor
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(3)
Na sklade
244 €
s kódom
305 € bez kódu
152,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Adriana
2 ks, čalúnené, červené/v prírodnej farbe, výška sedadla 66 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
232,80 €
s kódom
291 € bez kódu
145,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, menčestrová, žltá
(3)
Na sklade
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, svetlohnedá, výška sedadla 65 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Livo
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá/v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Ida
V prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 65 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (4)
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Canett
Jedálenská stolička Hella
Svetlosivá
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
265,60 €
s kódom
332 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Glenda
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 64 cm
(3)
Na sklade
169,60 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Stolička Pelican
Stohovateľná, kovová, tmavosivá, výška 48 cm, nosnosť 110 kg
(3)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Konna
Čalúnené, ženilkové, matné, sivé
(3)
Na sklade
113,60 €
s kódom
142 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Stolička Comiso
Stohovateľná, plastová, v petrolejovej farbe, výška 46 cm, nosnosť 180 kg
(3)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whitby
Plastová, sivá, výška sedadla 67,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Marilla
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 67 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
267,20 €
s kódom
334 € bez kódu
167 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou