Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
1 247 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, červená
Doručenie od 29. 12. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Čalúnená, z textílie buklé, matná, krémovobiela
Doručenie od 23. 10. 2026
260 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička District
Z brestového dreva, v prírodnej farbe/v ružovo zlatej farbe, výška 47,5 cm, nosnosť 30 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička Depok
Ratanová, čierna/v prírodnej farbe, výška 45 cm, nosnosť 100 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička District
Z brestového dreva, v striebornej farbe/v prírodnej farbe, výška 62 cm, nosnosť 120 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Čalúnená, z umelej (eko) kože, matná, khaki
Doručenie od 23. 10. 2026
248 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Saula
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové, výška sedadla 65,5 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Alocs
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, matná, hnedá
Doručenie od 9. 12. 2026
401,60 €
s kódom
502 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, krémovobiele
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
423,20 €
s kódom
529 € bez kódu
264,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička District
Z brestového dreva, sivá/v prírodnej farbe, výška 47 cm, nosnosť 120 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička Buffalo
Hnedá, výška 50 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
White Label
Stolička Vander
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška 46 cm, nosnosť 100 kg
Doručenie od 16. 10. 2026
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, čierna
Doručenie od 29. 12. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, matná, v terakotovej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička District
Z brestového dreva, čierna/v tmavo prírodnej farbe, výška 62 cm, nosnosť 120 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička District
Z brestového dreva, biela/v tmavo prírodnej farbe, výška 62 cm, nosnosť 120 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička District
Z brestového dreva, biela/v tmavo prírodnej farbe, výška 47 cm, nosnosť 120 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička District
Z brestového dreva, sivá/v tmavo prírodnej farbe, výška 47 cm, nosnosť 120 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Teslin
2 ks, kovové, z umelej (eko) kože, hnedé
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
250,40 €
s kódom
313 € bez kódu
156,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Stolička Doon
Oceľová, svetlosivá, výška 45 cm, nosnosť 120 kg
Doručenie od 20. 10. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Blaine
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 22. 10. 2026
511,20 €
s kódom
639 € bez kódu
319,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, béžová/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
336,80 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Z imitácie kože, z umelej (eko) kože, matná, slonovinová
Doručenie od 23. 10. 2026
260 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Analy
Z dubového dreva, hnedá/v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Stolička Charlie
Čalúnená, hnedá, výška 47 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
140 €
s kódom
175 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bizzotto
Stolička Artur
Z masívu akácie, v prírodnej farbe, výška 41 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
154,40 €
s kódom
193 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Analy
Z dubového dreva, čierna/v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Stolička Charlie
Čalúnená, béžová, výška 47 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
140 €
s kódom
175 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Yes Everyday
Kancelárska stolička Gilmore
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná/s bedrovou opierkou, čierna, nosnosť 110 kg
Doručenie od 22. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, zelená/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
336,80 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Timons
Čalúnená, ženilková, matná, béžová/v prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Gena
V dekore orecha, tmavohnedá
(5)
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Square
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavosivé
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Square
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zamatové, sivé
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Levanto
Čalúnená, béžová/tmavohnedá, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
176,80 €
s kódom
221 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Leticia
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 20. 10. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
227 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Fondes
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
489,60 €
s kódom
612 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Kancelárska stolička Cordo
Čalúnená, pojazdná/s podrúčkami, béžová, nosnosť 120 kg
Doručenie od 21. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Kancelárska stolička Hoboken
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná/s bedrovou opierkou, čierna, nosnosť 110 kg
Doručenie od 22. 10. 2026
144 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Yes Everyday
Kancelárska stolička Brisbane
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čierna, nosnosť 110 kg
Doručenie od 22. 10. 2026
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mauro Ferretti
Barové stoličky v súprave Alaska
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zelené, výška sedadla 78 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
272 €
s kódom
340 € bez kódu
170 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Kancelárska stolička Cordo
Čalúnená, pojazdná/s podrúčkami, v terakotovej farbe, nosnosť 120 kg
Doručenie od 21. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Eamy
Čalúnené, ženilkové, matné, sivé/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
133,60 €
s kódom
167 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Fondes
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, hnedá
Doručenie od 9. 12. 2026
489,60 €
s kódom
612 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Yalia
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Jedálenská stolička Fiore
Ratanová, matná, v prírodnej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Kancelárska stolička Cordo
Čalúnená, pojazdná/s podrúčkami, vínovočervená, nosnosť 120 kg
Doručenie od 21. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Falconera
S podrúčkami, čalúnená, matná, béžová/v prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
303,20 €
s kódom
379 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
22
23
24
25
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou