Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
1 242 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Cori
2 ks, čalúnené, béžové, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
304 €
s kódom
380 € bez kódu
190 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské kreslá v súprave Elvira
2 ks, čalúnené, zamatové, matné, zelené
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
303,20 €
s kódom
379 € bez kódu
189,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Romane
V dekore jaseňa, v prírodnej farbe, výška sedadla 76 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
269,60 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 62 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
280 €
s kódom
350 € bez kódu
175 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
White Label
Barová stolička Tangle
2 ks, čierna, výška sedadla 62 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
451,20 €
s kódom
564 € bez kódu
282 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Mogi
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
823,20 €
s kódom
1 029 € bez kódu
514,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Sway
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Stay
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Barové stoličky v súprave Stilt
2 ks, béžové/v prírodnej farbe, výška sedadla 76 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
269,60 €
s kódom
337 € bez kódu
168,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Faye
2 ks, čalúnené, zelené
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Benson
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čierna, nosnosť 110 kg, výška sedadla 51,5-60,5 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
244 €
s kódom
305 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Paris
Čalúnená, zamatová, tyrkysovomodrá, výška sedadla 74 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Native Natural
Detská stolička Shearling Lamby
Béžová, výška 35 cm, nosnosť 100 kg
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, hnedé/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
430,40 €
s kódom
538 € bez kódu
269 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Creston
Čalúnená, ženilková, sivá
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Alma
S podrúčkami, čalúnená, sivá
(2)
Na sklade
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tomasucci
Jedálenská stolička Varm
Čalúnená, čierna/hnedá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, zamatové, čierne
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
139,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Kato
2 ks, čalúnené, hnedé/béžové
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
217 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Nagano
Čalúnená, sivá/v prírodnej farbe
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Adele
2 ks, s podrúčkami/hojdacie, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
288,80 €
s kódom
361 € bez kódu
180,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička Chester
Z kaučukového dreva, biela/v prírodnej farbe, výška sedadla 74 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, hnedé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
139,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Maceda
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, tmavozelené
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
104,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Waylor
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
229,60 €
s kódom
287 € bez kódu
143,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Barová stolička Folk
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 72 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Nelida
S podrúčkami, čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zed
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Maina
Čalúnené, ženilkové, matné, slonovinové
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Relate
Čalúnená, čierna/béžová
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
250,40 €
s kódom
313 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Kalune Design
Jedálenská stolička Stormi Sandalye
Čalúnená, zamatová, modrá
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, tmavozelená, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička Heva
Z kaučukového dreva, v prírodnej farbe, výška 44 cm, nosnosť 40 kg
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, béžová/v svetlo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Megan
4 ks, čalúnené, menčestrové, oranžové
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
439,20 €
s kódom
549 € bez kódu
137,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Easton
S podrúčkami, čalúnené, v horčicovej farbe
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
175,20 €
s kódom
219 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, svetlosivé
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
298,40 €
s kódom
373 € bez kódu
186,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Faye
2 ks, čalúnené, svetlosivé
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Kancelárska stolička Tali
Čalúnená, s podrúčkami/otočná, čierna, nosnosť 100 kg
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
302,40 €
s kódom
378 € bez kódu
189 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Elma
2 ks, otočné, čalúnené, v mentolovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Barová stolička Alice
Čalúnená, z textílie buklé, krémovobiela, výška sedadla 73 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
133,60 €
s kódom
167 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Rush
2 ks, čalúnené, svetloružové, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
163,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Marckeric
Kancelárska stolička Rush
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, béžová, nosnosť 100 kg, výška sedadla 74-52 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kancelárska stolička Tissiana
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, nosnosť 130 kg, výška sedadla 39-51 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Barová stolička Austin
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Barlow
V prírodnej farbe
(1)
Na sklade
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Čalúnená, z textílie buklé, béžová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
7
8
9
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou