Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
1 241 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Ginny
2 ks, čalúnené, ženilkové, v mentolovej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
288 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Ginny
2 ks, čalúnené, ženilkové, béžové
Doručenie od 16. 10. 2026
287,20 €
s kódom
359 € bez kódu
179,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Cora
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, svetlosivé/v prírodnej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
282,40 €
s kódom
353 € bez kódu
176,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Stolička Always
Stohovateľná, v dekore duba, svetlosivá, výška 42 cm, nosnosť 120 kg
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
136,80 €
s kódom
171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Stolička Always
Stohovateľná, v dekore duba, oranžová, výška 42 cm, nosnosť 120 kg
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
136,80 €
s kódom
171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, hnedá/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
336,80 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Form
Stohovateľná, v dekore jaseňa, v prírodnej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
274,40 €
s kódom
343 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kancelárska stolička Brent
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, sivá
Doručenie od 29. 10. 2026
148 €
s kódom
185 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kancelárska stolička Branson
Z imitácie kože, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, tmavosivá
Doručenie od 29. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kancelárska stolička Forbes
Z imitácie kože, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čierna
Doručenie od 29. 10. 2026
144 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, béžová/v svetlo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, v terakotovej farbe/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
336,80 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Nure
2 ks, čalúnené, modré
Doručenie od 20. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
224,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nadia
2 ks, čalúnené, ženilkové, krémovobiele
Doručenie od 16. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, v terakotovej farbe/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Kancelárska stolička Add
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami, svetlosivá, výška sedadla 52-52 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
468,80 €
s kódom
586 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Ansu
2 ks, čalúnené, sivé
Doručenie od 16. 10. 2026
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
141,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Yes Everyday
Kancelárska stolička Gilmore
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná/s bedrovou opierkou, sivá, nosnosť 110 kg
Doručenie od 22. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Gilda
2 ks, čalúnené, čierne/krémovobiele
Doručenie od 16. 10. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
161,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Ansu
4 ks, čalúnené, svetlosivé
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
91,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Ginny
2 ks, čalúnené, ženilkové, broskyňové
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
288 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička Buffalo
Sivá, výška 50 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Stolička Ramy
Hnedá, výška 46 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
165,60 €
s kódom
207 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Stolička Ramy
Béžová, výška 46 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
180,80 €
s kódom
226 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Esra
Čalúnená, ženilková, matná, v terakotovej farbe
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenské kreslo Adante
S podrúčkami, čalúnené, svetlohnedé
Doručenie od 22. 10. 2026
296 €
s kódom
370 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Levanto
Čalúnená, béžová/v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
176,80 €
s kódom
221 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička District
Z brestového dreva, v striebornej farbe/v prírodnej farbe, výška 47,5 cm, nosnosť 30 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
Doručenie od 29. 12. 2026
289,60 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička District
Z brestového dreva, sivá/v tmavo prírodnej farbe, výška 62 cm, nosnosť 120 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička District
Z brestového dreva, v striebornej farbe/v prírodnej farbe, výška 47 cm, nosnosť 120 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
80 €
s kódom
100 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, v petrolejovej farbe
Doručenie od 29. 12. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Nure
2 ks, čalúnené, sivé
Doručenie od 20. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
224,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Čalúnená, z textílie buklé, matná, krémovobiela
Doručenie od 23. 10. 2026
260 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička District
Z brestového dreva, v prírodnej farbe/v ružovo zlatej farbe, výška 47,5 cm, nosnosť 30 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička Depok
Ratanová, čierna/v prírodnej farbe, výška 45 cm, nosnosť 100 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička District
Z brestového dreva, v striebornej farbe/v prírodnej farbe, výška 62 cm, nosnosť 120 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Čalúnená, z umelej (eko) kože, matná, khaki
Doručenie od 23. 10. 2026
248 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, červená
Doručenie od 29. 12. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Saula
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové, výška sedadla 65,5 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Alocs
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, matná, hnedá
Doručenie od 9. 12. 2026
401,60 €
s kódom
502 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, krémovobiele
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
423,20 €
s kódom
529 € bez kódu
264,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička District
Z brestového dreva, sivá/v prírodnej farbe, výška 47 cm, nosnosť 120 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička Buffalo
Hnedá, výška 50 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
White Label
Stolička Vander
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška 46 cm, nosnosť 100 kg
Doručenie od 16. 10. 2026
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, čierna
Doručenie od 29. 12. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, matná, v terakotovej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička District
Z brestového dreva, čierna/v tmavo prírodnej farbe, výška 62 cm, nosnosť 120 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
20
21
22
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou