Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
1 242 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Malila
4 ks, čalúnené, svetloružové
Doručenie od 16. 10. 2026
316,80 €
s kódom
396 € bez kódu
99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, khaki, výška sedadla 68 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
292,80 €
s kódom
366 € bez kódu
183 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Gazzda
Jedálenské stoličky v súprave Nora
2 ks, z dubového dreva, kožené, hnedé/koňakovohnedé
(1)
Doručenie od 29. 12. 2026
959,20 €
s kódom
1 199 € bez kódu
599,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Eleanor
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, tmavosivé
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
185,60 €
s kódom
232 € bez kódu
116 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
446,40 €
s kódom
558 € bez kódu
279 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Maymont
2 ks, stohovateľné, čalúnené, krémovobiele/tmavohnedé
Doručenie od 22. 10. 2026
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
284,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Delta
S podrúčkami, pololesklá, čierna/v prírodnej farbe
(3)
Doručenie od 27. 10. 2026
228,80 €
s kódom
286 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Stockholm
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne
(8)
Doručenie od 19. 10. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
77,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Fawn
Biela/v prírodnej farbe
(2)
Doručenie od 29. 12. 2026
583,20 €
s kódom
729 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Eamy
Z umelej (eko) kože, matná, hnedá
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Eamy
Z umelej (eko) kože, matná, krémovobiela
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Nebai
2 ks, z dubového dreva, ženilkové, matné, čierne
Doručenie od 7. 12. 2026
360 €
s kódom
450 € bez kódu
225 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské kreslá v súprave Harbo
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, hnedé
(11)
Doručenie od 19. 10. 2026
208 €
s kódom
260 € bez kódu
130 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Easton
S podrúčkami, čalúnené, v horčicovej farbe
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
175,20 €
s kódom
219 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Mogi
Otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, oranžové
Doručenie od 20. 10. 2026
535,20 €
s kódom
669 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské kreslá v súprave Jelle
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zamatové, čierne
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
204,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Calixta
Z mahagónového dreva, kožená, matná, čierna
Doručenie od 9. 12. 2026
248,80 €
s kódom
311 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Muna
S podrúčkami, čalúnená, sivá/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 29. 12. 2026
547,20 €
s kódom
684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Livo
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, v prírodnej farbe
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
254,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
254,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, koňakovohnedá
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
220 €
s kódom
275 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Cato
Čalúnená, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Boto
S podrúčkami, čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, hnedá
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
252 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Fawn
Čierna/hnedá
(3)
Doručenie od 29. 12. 2026
703,20 €
s kódom
879 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kancelárska stolička Melva
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čierna, nosnosť 130 kg
Doručenie od 14. 12. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Stolička Bruno
Čalúnená, okrovožltá, výška 43 cm, nosnosť 120 kg
Doručenie od 21. 10. 2026
143,20 €
s kódom
179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
252 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Owen
Otočná, čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
Doručenie od 21. 10. 2026
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Cori
2 ks, čalúnené, béžové
(4)
Doručenie od 16. 10. 2026
310,40 €
s kódom
388 € bez kódu
194 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, svetlosivé
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
298,40 €
s kódom
373 € bez kódu
186,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová/v prírodnej farbe, výška sedadla 77 cm
(7)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenské kreslo Elyna
Čalúnené, z textílie buklé, biele
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Blaine
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, matné, svetlozelené
Doručenie od 22. 10. 2026
475,20 €
s kódom
594 € bez kódu
297 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
439,20 €
s kódom
549 € bez kódu
274,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Zahara
Čalúnená, svetlohnedá, výška sedadla 76 cm
(4)
Doručenie od 7. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Zahara
Čalúnená, béžová, výška sedadla 76 cm
(4)
Doručenie od 7. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Colville
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, tmavosivá, výška sedadla 68 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Ami
Z dubového dreva, z umelej (eko) kože, hnedá
(15)
Doručenie od 22. 10. 2026
139,20 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Crib
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, čierne/v svetlo prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
288,80 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Nagano
Čalúnená, sivá/v prírodnej farbe
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Oita
2 ks, čalúnené, biele
Doručenie od 19. 10. 2026
247,20 €
s kódom
309 € bez kódu
154,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové, výška sedadla 68 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
284 €
s kódom
355 € bez kódu
177,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Laura
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
181,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Maceda
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
Doručenie od 19. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kalune Design
Jedálenské stoličky v súprave Yildiz
2 ks, kovové, zamatové, antracitové
Doručenie od 4. 11. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
105 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské kreslá v súprave Amorim
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, z textílie buklé, hnedé
Doručenie od 19. 10. 2026
238,40 €
s kódom
298 € bez kódu
149 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adaya
2 ks, čalúnené, zamatové/menčestrové, čierne
Doručenie od 16. 10. 2026
244 €
s kódom
305 € bez kódu
152,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
22
23
24
25
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou