Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoly a stolíky
Stoly a stolíky
...
Nábytok
Stoly a stolíky
Stoly a stolíky · Actona
Jedálenské stoly
Pracovné a písacie stoly
Konferenčné stolíky
Nočné stolíky
Odkladacie stolíky
Konzolové stolíky
Barové stoly
Prídavné dosky k jedálenským stolom
Jedálenské súpravy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Tvar
Materiál dosky stola
Farba
Dizajnový štýl
+ Ďalšie (6)
Actona
176 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Soli
S doskou v dubovom dekore, čierny/v prírodnej farbe, ø 65 cm, výška 43 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
193,80 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Konzolový stolík Katrine
V striebornej farbe, 40x110 cm, výška 76 cm
(20)
Doručenie od 29. 10. 2026
197,20 €
s kódom
232 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Prídavná doska k jedálenskému stolu Atlantic
V dekore duba, 100x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
201,45 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Soli
S doskou v dubovom dekore, krémovobiely/v prírodnej farbe, ø 65 cm, výška 43 cm
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
205,70 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Langley
V dekore duba, v prírodnej farbe, 45x30 cm, výška 60 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
213,35 €
s kódom
251 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Dunsley
Oceľový, hnedý, ø 70 cm, výška 41,5 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
213,35 €
s kódom
251 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Actona
Konzolový stolík Darlington
V dekore jaseňa, čierny, 40x140 cm, výška 77 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
215,05 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Cadiz
S doskou v dubovom dekore, ø 120 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
218,45 €
s kódom
257 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Linley
2 ks, v dekore duba, 100x50 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
219,30 €
s kódom
258 € bez kódu
129 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Cadiz
S doskou v dubovom dekore, 90x160 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
223,55 €
s kódom
263 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Alisma
Kovový, biely/v zlatej farbe, ø 80 cm, výška 45 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu A-Line
2 ks, v dekore duba, 120x50 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
231,20 €
s kódom
272 € bez kódu
136 € / ks
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenský stôl Duncan
V dekore duba, ø 105 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
275 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Alisma
Kovový, biely/v zlatej farbe, ø 80 cm, výška 45 cm
(46)
Na sklade
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Soli
S doskou v dubovom dekore, krémovobiely/v prírodnej farbe, ø 85 cm, výška 40 cm
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Malta
S keramickou doskou, 90x90 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Katrine
3 ks, s keramickou doskou, čierne, 50x50 cm, výška 55 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
238 €
s kódom
280 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Barový stôl Chara
58x117 cm, výška 105 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
283 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Katrine
2 ks, so sklenenou doskou, v striebornej farbe, 55x115 cm, výška 37,5 cm
(8)
Doručenie od 29. 10. 2026
242,25 €
s kódom
285 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Heaven
So sklenenou doskou, ø 119 cm
(6)
Doručenie od 2. 11. 2026
246,50 €
s kódom
290 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Barnett
V dekore duba, 60x120 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Dice
2 ks, v dekore kameňa, v prírodnej farbe, 58x58 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
263,50 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Dice
2 ks, v dekore kameňa, sivé, ø 58 cm, výška 40 cm
(6)
Doručenie od 2. 11. 2026
263,50 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Lahti
S mramorovou doskou, biely, ø 60 cm, výška 47 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
264,35 €
s kódom
311 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Banbury
V dekore duba, v prírodnej farbe, ø 80 cm, výška 42 cm
(11)
Na sklade
266,05 €
s kódom
313 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Yale
S doskou v dubovom dekore, ø 120 cm
(4)
Na sklade
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Dice
2 ks, v dekore kameňa, béžové, ø 58 cm, výška 40 cm
(19)
Na sklade
273,70 €
s kódom
322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Dice
2 ks, v dekore mramoru, biele, 58x58 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
274,55 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Woodstock
45x105 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
276,25 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Konferenčný stolík Samos
Sklenený, sivý, ø 80 cm, výška 40 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
333 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Dice
2 ks, sklenené, 50x50 cm, výška 35 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
283,05 €
s kódom
333 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenský stôl Nagano
V dekore duba, 80x150 cm
(7)
Doručenie od 2. 11. 2026
337 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba dreva (2)
Actona
Konferenčný stolík Samos
Sklenený, hnedý, ø 80 cm, výška 40 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
337 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Konferenčný stolík Samos
Sklenený, ø 80 cm, výška 40 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
337 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Arlon
V dekore duba, v prírodnej farbe, 60x120 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
289,85 €
s kódom
341 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenský stôl Nagano
80x150 cm
(20)
Na sklade
344 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba dreva (2)
-15 % s kódom
Actona
Barový stôl Chara
58x117 cm, výška 105 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Dice
2 ks, sklenené, hnedé, 50x50 cm, výška 35 cm
Na sklade
Posledný kúsok
294,10 €
s kódom
346 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Dice
2 ks, sklenené, sivé, 50x50 cm, výška 35 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
296,65 €
s kódom
349 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská súprava Bahamas
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
299,20 €
s kódom
352 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Paul
V dekore duba, 50x110 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
303,45 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Bristol
S doskou v dubovom dekore, 100x200 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Century
45x100 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
311,10 €
s kódom
366 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Southampton
2 ks, v dekore duba, 50x120 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
312,80 €
s kódom
368 € bez kódu
184 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Banbury
V dekore duba, v prírodnej farbe, 90x90 cm, výška 42 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Colima
S doskou v dubovom dekore, 100x210 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 115 cm, dĺžka po rozložení 154 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
362,10 €
s kódom
426 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Nagano
V dekore duba, ø 120 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Nočné stolíky
Toaletné stolíky
Pracovné a písacie stoly
Konferenčné stolíky
Odkladacie stolíky
Konzolové stolíky
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Detské stoly a stolíky
Obľúbené filtre
Škandinávske stoly a stolíky
Biele stoly a stolíky
Čierne stoly a stolíky
Okrúhle stoly a stolíky
Drevené stoly a stolíky
Sklenené stoly a stolíky