Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoly a stolíky
Stoly a stolíky
...
Nábytok
Stoly a stolíky
Stoly a stolíky · Actona
Jedálenské stoly
Pracovné a písacie stoly
Konferenčné stolíky
Nočné stolíky
Odkladacie stolíky
Konzolové stolíky
Barové stoly
Prídavné dosky k jedálenským stolom
Jedálenské súpravy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Tvar
Materiál dosky stola
Farba
Dizajnový štýl
+ Ďalšie (6)
Actona
176 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Randolf
So sklenenou doskou, v prírodnej farbe, 80x80 cm, výška 40 cm
(4)
Doručenie od 2. 11. 2026
184,45 €
s kódom
217 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Cadiz
S doskou v dubovom dekore, ø 120 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
218,45 €
s kódom
257 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Paron
V dekore duba, v svetlo prírodnej farbe, 40x31,5 cm, výška 60 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
141,95 €
s kódom
167 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Seaford
Oceľový, sivý, 50x100 cm, výška 40 cm
(28)
Doručenie od 29. 10. 2026
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Soli
S doskou v dubovom dekore, krémovobiely/v prírodnej farbe, ø 45 cm, výška 48 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
143,65 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Cadiz
S doskou v dubovom dekore, 90x160 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
223,55 €
s kódom
263 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Konzolový stolík Katrine
V striebornej farbe, 40x110 cm, výška 76 cm
(20)
Doručenie od 29. 10. 2026
197,20 €
s kódom
232 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Banbury
V dekore duba, v prírodnej farbe, 90x90 cm, výška 42 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Wilma
S doskou v dubovom dekore, 80x120 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Barossa
S doskou v dekore mramoru, biely, 40x40 cm, výška 45 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Avila
S mramorovou doskou, tmavohnedý, ø 42 cm, výška 45 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Arlon
V dekore duba, v prírodnej farbe, 45x35 cm, výška 60 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
151,30 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Katrine
3 ks, s keramickou doskou, čierne, 50x50 cm, výška 55 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
238 €
s kódom
280 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Katrine
2 ks, so sklenenou doskou, v striebornej farbe, 55x115 cm, výška 37,5 cm
(8)
Doručenie od 29. 10. 2026
242,25 €
s kódom
285 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Southampton
Rozkladací, s keramickou doskou, ø 120 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
976,65 €
s kódom
1 149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Bristol
S doskou v dubovom dekore, 100x200 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Dice
2 ks, sklenené, sivé, 50x50 cm, výška 35 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
296,65 €
s kódom
349 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl A-Line
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 120 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
755,65 €
s kódom
889 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Seaford
2 ks, oceľové, sivé, 45x90 cm, výška 45 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
92,65 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Dice
2 ks, sklenené, 50x50 cm, výška 35 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
283,05 €
s kódom
333 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Colima
S doskou v dubovom dekore, 100x210 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Heaven
Rozkladací, s prídavnou doskou, s keramickou doskou, 100x200 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
1 002,15 €
s kódom
1 179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Irwine
Rozkladací, s prídavnou doskou, s keramickou doskou, 100x200 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
1 002,15 €
s kódom
1 179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Linley
Rozkladací, s doskou v dubovom dekore, 100x200 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
551,65 €
s kódom
649 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Soli
S doskou v dubovom dekore, ø 120 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
632,40 €
s kódom
744 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Malta
S keramickou doskou, 90x90 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Paron
V dekore duba, v svetlo prírodnej farbe, 40x31,5 cm, výška 30 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
124,95 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Paron
V dekore duba, v tmavo prírodnej farbe, 40x31,5 cm, výška 60 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Southampton
S keramickou doskou, béžový/tmavohnedý, 70x130 cm, výška 45 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
538,90 €
s kódom
634 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Belina
Rozkladací, s prídavnou doskou, 100x170 cm, dĺžka po rozložení 270 cm
(6)
Doručenie od 2. 11. 2026
619,65 €
s kódom
729 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Heaven
S mramorovou doskou, 110x110 cm
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
572,90 €
s kódom
674 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Southampton
S keramickou doskou, béžový/tmavohnedý, ø 90 cm, výška 45 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
496,40 €
s kódom
584 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Aston
Rozkladací, s doskou v dubovom dekore, 100x210 cm, dĺžka po rozložení 310 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
632,40 €
s kódom
744 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Blackburn
Rozkladací, s prídavnou doskou, keramický, 97x240 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
1 027,65 €
s kódom
1 209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konzolový stolík Darlington
V dekore duba, v prírodnej farbe, 40x140 cm, výška 77 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
124,10 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Cuxton
So sklenenou doskou, čierny, ø 80 cm, výška 45 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
135,15 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Avila
S mramorovou doskou, biely, ø 52 cm, výška 40 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Lahti
S mramorovou doskou, biely, ø 60 cm, výška 47 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
264,35 €
s kódom
311 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Barossa
S doskou v dekore mramoru, béžový, 55x110 cm, výška 45 cm
(15)
Doručenie od 29. 10. 2026
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská súprava Cadiz
Doručenie od 2. 11. 2026
598,40 €
s kódom
704 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konzolový stolík Darlington
V dekore jaseňa, čierny, 40x140 cm, výška 77 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
215,05 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Southampton
2 ks, v dekore duba, 50x120 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
312,80 €
s kódom
368 € bez kódu
184 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Century
45x100 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
311,10 €
s kódom
366 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Linley
2 ks, v dekore duba, 100x50 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
219,30 €
s kódom
258 € bez kódu
129 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu A-Line
2 ks, v dekore duba, 120x50 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
231,20 €
s kódom
272 € bez kódu
136 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Odkladacie stolíky v súprave Alisma
2 ks, biele/v zlatej farbe, 45x45 cm, výška 50 cm
(5)
Doručenie od 29. 10. 2026
192,95 €
s kódom
227 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Aston
2 ks, v dekore duba, 90x50 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
161,50 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Solano
V dekore mramoru, béžový, 60x60 cm, výška 36 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Nočné stolíky
Toaletné stolíky
Pracovné a písacie stoly
Konferenčné stolíky
Odkladacie stolíky
Konzolové stolíky
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Detské stoly a stolíky
Obľúbené filtre
Škandinávske stoly a stolíky
Biele stoly a stolíky
Čierne stoly a stolíky
Okrúhle stoly a stolíky
Drevené stoly a stolíky
Sklenené stoly a stolíky