Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sviečky a vône
Sviečky a vône
...
Dekorácie
Sviečky a vône
Sviečky a vône so zľavovým kódom
Sviečky
Svietniky
Arómalampy
Lampáše
Difuzéry a vône
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
609 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Smithy
Na čajovú sviečku, keramický
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
21,31 €
s kódom
26,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse High Building
Na čajovú sviečku, keramický
(37)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sviečka Sweet Vanilla
Vonná, s vôňou vanilky, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 10 cm, výška 10 cm
Na sklade
18 €
s kódom
22,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Zhášadlo na sviečky
Výška 4 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Gingerbread Lighthouse
Na čajovú sviečku, keramický
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Sviečka #69 Lemongrass, Bergamot, Sandalwood
Vonná, sójová, s vôňou santalového dreva/s vôňou bergamotu/s vôňou citrónovej trávy, doba horenia 40 h, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (6)
-20 % s kódom
Boles d'olor
Difuzér Angels Charm
S vôňou bergamotu/s vôňou palisandra, doba vône 8 týždne, objem 125 ml, ø 7 cm, výška 23 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (5)
-20 % s kódom
House Nordic
Svietniky v súprave
2 ks, na čajovú sviečku, z cementu
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Glassalen
Na čajovú sviečku, keramický
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Sviečka Slavic Edition: #07 Rhubarb
Vonná, sójová, s vôňou slivky/s vôňou jablka/s vôňou rebarbory/s vôňou egrešov, doba horenia 40 h, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(15)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Svietniky v súprave Reem
2 ks, kameninové
(2)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietnik Quira
Kovový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Perfumed Prague
Sviečka #47 Tangerine, Neroli and Saffron
Vonná, sójová, s vôňou cédrového dreva/s vôňou santalového dreva/s vôňou mandarínky/s vôňou šafranu/s vôňou pomarančového kvetu, doba horenia 40 h, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(33)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (5)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Svietniky v súprave Silvia
2 ks, kameninové
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
16,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Aromalampa BLACK
Porcelánová, ø 12 cm, výška 15 cm
(21)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Difuzér Soft Jasmin
S vôňou jazmínu, objem 200 ml, ø 8 cm, výška 28 cm
(1)
Na sklade
23,90 €
s kódom
29,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (2)
+ Objem (2)
-20 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Sviečka No. 5 Sea Salt
Vonná, s vôňou mora/s vôňou soli, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 8 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Difuzér #44 Chocolate, Fig, Musk
S vôňou fíg/s vôňou pižma/s vôňou čokolády, doba vône 20 týždne, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(3)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (8)
-20 % s kódom
House Nordic
Svietniky v súprave Hambra
2 ks, kamenné
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Difuzér #42 White Pepper, Tobacco, Vanilla
S vôňou vanilky/s vôňou tabaku/s vôňou bieleho korenia, doba vône 20 týždne, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(10)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (8)
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 18 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Difuzér Citrus Wave
S vôňou citrusových plodov, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(3)
Na sklade
18 €
s kódom
22,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (4)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Little Tower
Na čajovú sviečku, keramický
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
16,60 €
s kódom
20,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietniky v súprave Nirela
2 ks, kovové
Na sklade
24,90 €
s kódom
31,12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Christmas Tales
Kameninový/porcelánový, s vianočným motívom
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Vernon
Kovový
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Interiérová vôňa #42 White Pepper, Tobacco, Vanilla
S vôňou vanilky/s vôňou tabaku/s vôňou bieleho korenia, 200 ml
(10)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (11)
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Interiérová vôňa #64 Sequoia, Eben and Cedar
S vôňou cédra/s vôňou sekvoje/s vôňou ebenu, 200 ml
(8)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (11)
-20 % s kódom
Homéa
Aromalampa Cera
Keramická, 9x13 cm, výška 11 cm
(10)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Difuzér Cozy Cashmere
S vôňou ambry, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(1)
Na sklade
18 €
s kódom
22,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (4)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Trudy
Kameninový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,77 €
s kódom
19,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sviečka The Essence
Vonná, s vôňou citrusových plodov/s kvetinovou vôňou, doba horenia 30 h, počet knôtov 1 ks, ø 8 cm, výška 10 cm
Na sklade
18,15 €
s kódom
22,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Functio
Na čajovú sviečku, keramický
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Gingerbread Lighthouse
Na čajovú sviečku, keramický
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Difuzér Soft Jasmin
S vôňou jazmínu, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(3)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (4)
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietniky v súprave Bernie
2 ks, drevené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Sviečka #80 Tomato Leaf, Cypress, Fern
Vonná, sójová, s vôňou paprade/s vôňou cyprusu, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Christmas Tales
Porcelánový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietnik Zalvori
Kamenný
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Cactus
Keramický
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Lampáš Drew
Sklenený, 13x13 cm, výška 34 cm
Na sklade
Posledný kúsok
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Boles d'olor
Difuzér Padma
Elektrický, objem 230 ml, ø 13,5 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Aromalampa Cera
Keramická, 9x13 cm, výška 11 cm
(8)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Betiel
3 ks, drevené, s vianočným motívom
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
11,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Hammershøi
Porcelánový
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Gingerbread
Adventný, keramický
(6)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Boles d'olor
Difuzér Forest
S vôňou jedle/s vôňou cédra, doba vône 8 týždne, objem 125 ml, ø 7 cm, výška 23 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (5)
1
2
3
4
5
...
13
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Lampáše
Difuzéry a vône
Arómalampy
Dekoratívne doplnky