Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sviečky a vône
Sviečky a vône
...
Dekorácie
Sviečky a vône
Sviečky a vône so zľavovým kódom
Sviečky
Svietniky
Arómalampy
Lampáše
Difuzéry a vône
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
609 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietniky v súprave Abba
4 ks, polyresinové, s vianočným motívom
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Boltze
Svietnik Windlight Beads
Sklenený
(5)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Leiani
2 ks, keramické
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Swirlie
2 ks, sklenené
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Ego Dekor
Sviečka Pure
Doba horenia 75 h, ø 7 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Difuzér Smart
Elektrický, ø 6,5 cm, výška 8,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Villa Collection
Sviečka Krok: Grapefruit & Vanilla
Vonná, s vôňou vanilky/s vôňou grapefruitu, doba horenia 48 h, ø 9 cm, výška 11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Alka
Na čajovú sviečku, keramický
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Eliot
Kamenný
(7)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Leiano
3 ks, kameninové
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rustic candles by Ego dekor
Sviečka Rustic
Do lampáša, doba horenia 38 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Svietnik Pumpkin
Keramický, s halloweenským motívom
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Svietnik Hurricane
Sklenený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Deco Pleasure
Svietnik
Na čajovú sviečku, kovový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 10,5 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 9,5 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sass & Belle
Svietnik Folk Floral
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Orangery
Na čajovú sviečku, keramický
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Sanga
Sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Woods
5 ks, kameninové
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Sanga
Sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 9,5 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietniky v súprave Halia
3 ks, polyresinové
(2)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Svietnik Laura
Kovový, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 25 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Morita
Na čajovú sviečku, sklenený
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Saynab
Sklenený
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Siffer
3 ks, polyresinové
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
16,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Svietnik
Plastový/sklenený
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Svietnik Pumpkin
Keramický, s halloweenským motívom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Lampáš Pine Cone
Kovový, ø 13 cm, výška 18 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Rex London
Sviečky v súprave Dip Dye
4 ks, doba horenia 3 h, ø 2 cm
(2)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
3,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 100 ks
Homéa
Sviečky v súprave
100 ks, čajové, doba horenia 3 h, počet knôtov 1 ks, ø 4 cm, výška 1 cm
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
0,09 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Svietnik
Na čajovú sviečku, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Svietnik
(6)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Pretzie
Keramický
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Wish
Polyresinový
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Lyda
2 ks, kameninové
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Bisby
2 ks, kameninové
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
15,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 9,5 cm, výška 10 cm
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Sviečka Pure
Doba horenia 53 h, ø 4 cm, výška 50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Stojanček na vonné tyčinky
Ø 10,5 cm, výška 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 18 cm
(4)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Jada
Kovový
(1)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
...
13
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Lampáše
Difuzéry a vône
Arómalampy
Dekoratívne doplnky