Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil do spálne
Textil do spálne
...
Textil
Textil do spálne
Textil do spálne so zľavovým kódom
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Posteľné obliečky na vankúše
Masky na spanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Dizajnový štýl
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
2 373 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso Check
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, vínovočervené, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Lilia
Bavlnený, béžový, 180x220 cm
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, biela, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Restilo
Pléd Ophelia
Prešívaný, z mikrovlákna, svetlosivý, 170x210 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Bow
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, biela/ružová, 150x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Isadora Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, biele/béžové, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Lilia
Bavlnený, zelený, 180x220 cm
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Thermal Sherpa
Napínacia, na dvojlôžko, mikroplyšová, sivá, 185x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Vankúš Confort
Do dekoračných vankúšov, 90x25 cm
(3)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Pineapple Elephant
Obliečky na vankúše v súprave Casablanca Pinsonic
2 ks, štruktúrované, 50x75 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Pléd Meadore
Svetlosivý, 170x210 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non-Iron
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé, ružové, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Lilia
Bavlnený, krémovobiely, 180x220 cm
(2)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Percaline
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného perkálu, v tehlovej farbe, 140x190 cm
(47)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Autumn Pumpkins
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, fialové, 135x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Halloween Highland Cow
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, sivobéžové, 135x200 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Lilia
Bavlnený, v terakotovej farbe, 180x220 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, čierna, 140x200 cm
(2699)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Mijolnir
Vankúš
Na spanie, 80x80 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, biela/krémovobiela, 140x200 cm
(2699)
Doručenie od 16. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Hamilton
Na jednolôžko, na gombíky, pruhované, béžové/krémovobiele, 140x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Vankúš Non Stitched
S výplňou z mikrovlákna, na spanie, 70x90 cm
(21)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Kashmir
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné/obojstranné, s ornamentmi, hnedé, 135x200 cm
(182)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
HIP
Plachta Cotsat
Napínacia, na jednolôžko, z bavlneného saténu, tmavozelená, 90x200 cm
(14)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Plain Flanel
Napínacia, na jednolôžko, flanelová, sivá, 90x200 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Plain Flanel
Napínacia, na jednolôžko, flanelová, biela, 90x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Plain Flanel
Napínacia, na jednolôžko, flanelová, zelená, 90x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
My House
Súprava plédu a obliečky na vankúš Casilla
Prešívaná, biela/sivá, 140x220 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
HIP
Plachta Cotsat
Napínacia, na jednolôžko, z bavlneného saténu, sivá, 90x200 cm
(11)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
My House
Súprava plédu a obliečky na vankúš Circulo
Prešívaná, biela/sivá, 140x220 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Maximex
Cestovný vankúšik
Modrý, 20x32 cm
(10)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Linella
Na dvojlôžko, zelená, 160x200 cm
(1)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
My House
Súprava plédu a obliečky na vankúš Plaza
Prešívaná, sivá, 140x220 cm
(12)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Na dvojlôžko, bavlnená, svetlozelená, 180x290 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Percaline
Napínacia, na jednolôžko, z bavlneného perkálu, biela, 90x190 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Percaline
Napínacia, na jednolôžko, z bavlneného perkálu, zelená, 90x190 cm
(3)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Percaline
Napínacia, na jednolôžko, z bavlneného perkálu, svetlohnedá, 90x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Na dvojlôžko, bavlnená, žltá, 180x290 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Roba
Detská plachta Lil Planet
Napínacia, do postieľky, z bio bavlny, zelená, 140x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Linella
Na dvojlôžko, slonovinová, 160x200 cm
(3)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Linella
Na dvojlôžko, biela, 160x200 cm
(3)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, 75x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na jednolôžko, džersejová, vínovočervená, 120x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, 75x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, 75x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
HIP
Plachta Cotsat
Napínacia, na jednolôžko, z bavlneného saténu, modrá, 90x200 cm
(13)
Doručenie od 26. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Roba
Detská plachta Lil Planet
Napínacia, do postieľky, z bio bavlny, ružová, 140x70 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
1
...
11
12
13
...
50
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Koberce
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše