Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil do spálne
Textil do spálne
...
Textil
Textil do spálne
Textil do spálne so zľavovým kódom
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Posteľné obliečky na vankúše
Masky na spanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Dizajnový štýl
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
2 389 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Cotton House
Obliečky Agatha
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, s kvetinovým vzorom, béžové, 140x200 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
JAHU collections
Obliečky Hotel stripe
Na jednolôžko, 3-dielne, zakladacie, pruhované, biele, 140x200 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
My House
Pléd Iris
Béžový, 220x240 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
My House
Pléd Biana
Sivý, 220x240 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
JAHU collections
Obliečky Hotel stripe
Na jednolôžko, 3-dielne, zakladacie, pruhované, sivé, 140x200 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Cotton House
Obliečky Lorenzo
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, svetlomodré/sivé, 140x200 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Cotton House
Obliečky Lorenzo
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, hnedé/krémovobiele, 140x200 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Pintuck Easy Iron Percale
Na jednolôžko, na gombíky, krémovobiele, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, 75x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, pruhované, tmavofialové, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Mono Frill
Na jednolôžko, na gombíky, biele/ružové, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Satin Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, saténové, štruktúrované, krémovobiele, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Poppy
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, červené, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non Iron
Napínacia, na jednolôžko, vínovočervená, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight Animals
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, tmavohnedé, 230x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Poppy
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, červené, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, pruhované, modré, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non Iron
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé, tmavohnedé, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Witchcraft
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, tmavofialové, 230x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non Iron
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé, čierne, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Pléd Heat Buddy Super Thermal
Tmavofialový, 230x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Pretty Bows
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, ružové, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Dog Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, zelené, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non Iron
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé, čierne, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, pruhované, tmavofialové, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, 75x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Satin Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, saténové, štruktúrované, krémovobiele, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Cosy Sherpa Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, teplé, s baránkom, v prírodnej farbe, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Stag
Na dvojlôžko, na gombíky, tmavohnedé, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, 75x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Satin Stripe
Napínacia, na jednolôžko, saténová, čierna, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Satin Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, saténové, štruktúrované, čierne, 220x230 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed Herringbone
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, zelené, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Epping Textured Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, vínovočervené, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non Iron
Napínacia, na dvojlôžko, vínovočervená, 185x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Pléd Crinkle Seersucker
Modrý, 220x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, pruhované, tmavohnedé, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Satin Stripe
Napínacia, na dvojlôžko, saténová, biela, 185x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non Iron
Napínacia, na jednolôžko, tmavohnedá, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Woodland Stag
Na dvojlôžko, na gombíky, krémovobiele, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Satin Stripe
Napínacia, na jednolôžko, saténová, biela, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Satin Stripe
Napínacia, na dvojlôžko, saténová, krémovobiela, 185x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed Herringbone
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, zelené, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Textured Wave Faux Fur
Na jednolôžko, na gombíky, štruktúrované, krémovobiele, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non Iron
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé, vínovočervené, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Dog Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, zelené, 230x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Detská plachta Brushed Sleepy Saurus Dino
Napínacia, na jednolôžko, flanelová, krémovobiela, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Satin Stripe
Napínacia, na jednolôžko, saténová, krémovobiela, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
2
3
4
5
...
50
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Koberce
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše