Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil do spálne
Textil do spálne
...
Textil
Textil do spálne
Textil do spálne so zľavovým kódom
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Posteľné obliečky na vankúše
Masky na spanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Dizajnový štýl
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
2 380 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Ombre Rainbow Clouds
Napínacia, na dvojlôžko, modrá/ružová, 135x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Na dvojlôžko, bavlnená, ružová, 180x290 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Tie Dye Football
Napínacia, na dvojlôžko, tyrkysovomodrá, 135x190 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Farmyard Animals
Napínacia, na dvojlôžko, zelená, 135x190 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Silky Soft
Napínacia, na jednolôžko, saténová, sivá, 90x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Roba
Detská plachta Lil Planet
Napínacia, do postieľky, z bio bavlny, ružová, 40x90 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Satin Stripe
Napínacia, na jednolôžko, damašková, biela, 90x190 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Abby
Žltý, 180x220 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detská plachta Lil Planet
Napínacia, do postieľky, z bio bavlny, svetlosivá, 40x90 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Na jednolôžko, perkálová, biela, 180x260 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Na jednolôžko, perkálová, krémovobiela, 180x260 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Retro Daisy
Napínacia, na dvojlôžko, s kvetinovým vzorom, ružová, 135x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Ombre Stars
Napínacia, na dvojlôžko, s hviezdičkami, biela/ružová, 135x190 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Game Over
Napínacia, na dvojlôžko, čierna, 135x190 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Fox and Woodland Friends
Napínacia, na dvojlôžko, béžová, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Bunny Tails Ditsy Flowers
Napínacia, na jednolôžko, s kvetinovým vzorom, biela, 135x190 cm
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Na jednolôžko, perkálová, sivá, 180x260 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Prehistoric Dinosaurs
Napínacia, na dvojlôžko, modrá, 135x190 cm
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (3)
-20 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na jednolôžko, džersejová, biela/krémovobiela, 90x200 cm
(4)
Doručenie od 16. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Silky Soft
Napínacia, na jednolôžko, saténová, ružová, 90x190 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Enchanted Butterfly
Napínacia, na dvojlôžko, 135x190 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
Premium
-20 % s kódom
Universe of Sleeping
Vankúš Sofa
S páperovou výplňou, do dekoračných vankúšov, 50x50 cm
(14)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (5)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na jednolôžko, na gombíky, z mikrovlákna, zelenomodré, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Lucile
Krémovobiely, 180x220 cm
(11)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Plachta Basic
Napínacia, z mikroflanelu, biela, 90x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na jednolôžko, džersejová, modrá, 90x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Forever Together
Napínacia, na dvojlôžko, s kvetinovým vzorom, ružová, 135x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chránič matraca Terry Shelly
Vodoodolný, 140x190 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Botania
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, biela/sivá, 160x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Ombre Stars
Napínacia, na jednolôžko, s hviezdičkami, biela/ružová, 90x190 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen White
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(14)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non Iron
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé, čierne, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non Iron
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé, tmavohnedé, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non Iron
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé, vínovočervené, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Obliečky Basic
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé, z mikrosaténu, biele, 140x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, béžová, 90x200 cm
(13)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Silky Soft
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, saténová, čierna, 150x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na jednolôžko, na gombíky, z mikrovlákna, zelené, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na jednolôžko, na gombíky, z mikrovlákna, sivomodré, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Silky Soft
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, saténová, sivá, 150x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na jednolôžko, na gombíky, z mikrovlákna, sivé, 135x200 cm
(1)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Polka Dot
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, flanelová, biela/sivá, 90x190 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, zelená/sivá, 90x200 cm
(7)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na jednolôžko, džersejová, tyrkysovomodrá, 120x200 cm
(9)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (5)
1
...
6
7
8
...
50
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Koberce
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše