Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil do spálne
Textil do spálne
...
Textil
Textil do spálne
Textil do spálne so zľavovým kódom
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Posteľné obliečky na vankúše
Masky na spanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Dizajnový štýl
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
2 384 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, sivá, 160x200 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, sivá, 90x200 cm
(12)
Doručenie od 26. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, béžová, 140x200 cm
(12)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, béžová, 160x200 cm
(33)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, béžová, 90x200 cm
(13)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, biela, 180x200 cm
(35)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, biela, 140x200 cm
(11)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, biela, 160x200 cm
(32)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, biela, 90x200 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, tmavomodrá, 180x200 cm
(26)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, tmavomodrá, 140x200 cm
(8)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, tmavomodrá, 160x200 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, tmavomodrá, 90x200 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, zelená/sivá, 180x200 cm
(28)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, zelená/sivá, 140x200 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, zelená/sivá, 160x200 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, zelená/sivá, 90x200 cm
(7)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, tmavosivá, 180x200 cm
(9)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, tmavosivá, 140x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, tmavosivá, 160x200 cm
(14)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, tmavosivá, 90x200 cm
(8)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Munro Stag Check
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, červené, 200x200 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Milo Bow
Na jednolôžko, na gombíky, biele/sivé, 135x200 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/zelené, 200x200 cm
(46)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/zelené, 135x200 cm
(59)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/sivé, 200x200 cm
(50)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/sivé, 135x200 cm
(50)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Plachta
Napínacia, na dvojlôžko, z bio bavlny, sivá, 135x190 cm
(2)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Sateen
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z bavlneného saténu, biela, 135x190 cm
Na sklade
Posledné kúsky
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Obliečka na vankúš Cotton Sateen
Z bavlneného saténu, 50x75 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bianca
Plachta
Napínacia, na dvojlôžko, z egyptskej bavlny, ružová, 135x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen Blush
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Sateen
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z bavlneného saténu, ružová, 135x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen Dove
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Sateen
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z bavlneného saténu, sivá, 135x190 cm
(12)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen Oyster
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Sateen
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z bavlneného saténu, béžová, 135x190 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen White
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(14)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Cotton Sateen
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, z bavlneného saténu, biele, 200x200 cm
(7)
Doručenie od 4. 11. 2026
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Cotton Sateen
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlneného saténu, biele, 135x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Sateen
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z bavlneného saténu, biela, 135x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
1
...
45
46
47
...
50
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Koberce
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše