Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil do spálne
Textil do spálne
...
Textil
Textil do spálne
Textil do spálne so zľavovým kódom
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Posteľné obliečky na vankúše
Masky na spanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Dizajnový štýl
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
2 372 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Lilo and Stitch
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, s potlačou, biela, 90x200 cm
(2)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Prikrývka Light
Detská , letná, 90x130 cm
(7)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
B.E.S.
Plachta Mako
Napínacia, na jednolôžko, džersejová, žltá, 90x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Countryside Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Obliečky Noble
Na jednolôžko, na zips, luxusné, damaškové, pruhované, svetlomodré, 140x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na perinu Lina
Na jednolôžko, na gombíky, bavlnená, v lososovej farbe, 140x200 cm
(2)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Henry
Mikroplyšový, béžový, 220x240 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Pléd Sahara
Bavlnený, béžový, 250x260 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chránič matraca Ponny
Vodoodolný, 90x190 cm
(4)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, mušelínové, žlté, 240x220 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(25)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Canterbury
Prešívaný, žltý, 220x230 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Polka Dot
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, flanelová, biela/sivá, 150x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sassy B
Obliečky Stripe Tease
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, biele/ružové, 200x200 cm
(1)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečky Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, na gombíky, nežehlivé, s kvetinovým vzorom, biele/ružové, 200x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Sequoia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, obojstranné, z mikrovlákna, biele/zelené, 240x220 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/sivé, 230x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Farmyard Animals
Napínacia, na jednolôžko, zelená, 90x190 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Plissia
Na jednolôžko, na gombíky, krepové, štruktúrované, biele, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, modré, 135x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Oscar
Napínacia, na jednolôžko, z mikrovlákna, béžová, 90x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Cuddly
Mikroplyšový, svetloružový, 245x280 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Pléd Laila
Prešívaný, zamatový, tmavosivý, 220x240 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Prikrývka Light
Letná, 160x220 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Fairytale Unicorn
Napínacia, na dvojlôžko, 135x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
Premium
-20 % s kódom
Universe of Sleeping
Vankúš Capella Low
S páperovou výplňou, na spanie, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
HIP
Obliečky Ringhda
Na jednolôžko, na zips, teplé/obojstranné, flanelové, so vzorom mandaly/s potlačou, hnedé, 140x200 cm
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, svetlohnedá, 180x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kyoto Floral
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, s potlačou/s kvetinovým vzorom, tmavomodré/krémovobiele, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Autumn Check
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
My House
Plachta Micro
Napínacia, na dvojlôžko, mikroplyšová, biela, 180x200 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, biela, 140x200 cm
(11)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou, zakladacie, z bavlny renforcé, kockované, biele/sivé, 200x220 cm
(1)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Universe of Sleeping
Vankúš Neptune Low
S páperovou výplňou, na spanie, 40x80 cm
(2)
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Obliečky LeBonom
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, bavlnené, ružové, 200x220 cm
(28)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
My House
Súprava plédu a obliečky na vankúš Casilla
Prešívaná, biela/sivá, 140x220 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
My House
Plachta Micro
Napínacia, na dvojlôžko, mikroplyšová, béžová, 180x200 cm
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Hampton Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bavlnené, pruhované, zelené/krémovobiele, 135x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Stripe
Prešívaný, zelený, 220x230 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
My House
Plachta Micro
Napínacia, na jednolôžko, mikroplyšová, béžová, 90x200 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
My House
Súprava plédu a obliečky na vankúš Casilla
Prešívaná, biela/sivá, 220x240 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Egyptian Cotton
Na dvojlôžko, na gombíky, z egyptskej bavlny, biele, 200x200 cm
(2)
Na sklade
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Axel
Z mikrovlákna, sivý, 240x260 cm
(70)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Dapple Grey
Na dvojlôžko, na gombíky, chladivé, z konopného vlákna, svetlosivé, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kyoto Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou/s kvetinovým vzorom, tmavomodré/krémovobiele, 135x200 cm
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Prikrývka Warm
Zimná, 200x220 cm
(14)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
1
...
14
15
16
...
50
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Koberce
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše