Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil · Kave Home
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Kave Home
183 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Verion
Štruktúrovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečky Virelda
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, 240x260 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
161,50 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na záhradný vankúš Atima
Pruhovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Nerel
Žakárová, štruktúrovaná, 50x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,82 €
s kódom
37,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vonkajší vankúš Sorells
Antracitový, 45x45 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Behúň na stôl Lunel
Pruhovaný, 50x150 cm
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Deka Nulina
Hnedá, 130x170 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Nerel
Žakárová, štruktúrovaná, 50x50 cm
Na sklade
31,82 €
s kódom
37,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Uterák Navira
Froté, bavlnený, biely, 50x90 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Kave Home
Vankúš Fluff
Do dekoračných vankúšov, 70x70 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
41 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Nivara
Bavlnená, vintage/štruktúrovaná, 50x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detská deka Tivaro
Žakárová, svetlozelená, 130x170 cm
Na sklade
Posledné kúsky
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Podbradníky v súprave Olna
2 ks, bavlnené, krémovobiele/v terakotovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
12,26 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Lunver
Žakárová, geometrická/štruktúrovaná, 50x50 cm
Na sklade
Posledný kúsok
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Melien
Žakárová, s abstraktným vzorom/štruktúrovaná, 50x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Junie
Žakárová, štruktúrovaná, 50x50 cm
Na sklade
Posledný kúsok
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Osuška Navira
Froté, bavlnená, biela, 70x140 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Levu
Bavlnená, geometrická/pruhovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Nety
S prímesou bavlny, geometrická/kockovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Osuška Navira
Froté, bavlnená, béžová, 70x140 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detská deka Nafine
Mušelínová, v lososovej farbe, 130x170 cm
Na sklade
Posledný kúsok
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Suerta
Ľanová, 50x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,01 €
s kódom
28,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obrúsky v súprave Pals
2 ks, 30x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,42 €
s kódom
20,50 € bez kódu
10,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detský pléd Wufy
Bavlnený, 180x240 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detská obliečka na vankúš Epifania
Štruktúrovaná, bavlnená, 70x70 cm
Na sklade
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Vankúš Fluff
Do dekoračných vankúšov, 30x50 cm
(2)
Na sklade
7,50 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Suerta
Ľanová, 50x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,87 €
s kódom
26,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detská obliečka na vankúš Tandani
Bavlnená, 70x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Podbradníky v súprave Lili
2 ks, svetloružové/tyrkysovomodré
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
10,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Vankúš Fluff
Do dekoračných vankúšov, 40x60 cm
(2)
Na sklade
8,56 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Uterák Navira
Froté, bavlnený, béžový, 50x90 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Anuba
Žakárová, štruktúrovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detská obliečka na vankúš Tandani
Bavlnená, 50x30 cm
(1)
Na sklade
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záves Nolira
Závesný systém tyč, bavlnený, béžový, 140x270 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detská obliečka na vankúš Tandani
Bavlnená, 70x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detská obliečka na vankúš Tadea
Vtipná, bavlnená, 45x45 cm
Na sklade
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Dalel
S prímesou bavlny, geometrická/pruhovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Podbradníky v súprave Lili
2 ks, oranžové/sivomodré
Na sklade
Posledný kúsok
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
10,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Lunver
Žakárová, geometrická/štruktúrovaná, 50x50 cm
Na sklade
Posledný kúsok
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detský vankúšik Laily
Mušelínový, zelený, 30x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Zira
Bavlnená, štruktúrovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Airi
S prímesou ľanu, kockovaná, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,01 €
s kódom
28,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vankúš na gauč Blok
Ženilkový, béžový, šírka 60 cm, váha 1 kg
(9)
Doručenie od 14. 12. 2026
66,30 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Etna
Bavlnená, pruhovaná, 30x50 cm
(1)
Na sklade
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pléd Serla
Prešívaný, bavlnený, zelený, 240x260 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
147,90 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pléd Macie
Prešívaný, bavlnený, červený/biely, 240x260 cm
Na sklade
Posledný kúsok
125,80 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Augustina
S prímesou vlny, 30x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,56 €
s kódom
27,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečky Simmel
Na dvojlôžko/predĺžené, luxusné, s prímesou ľanu, sivobéžové, 240x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
198,05 €
s kódom
233 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil