Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
8 012 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, biele, 50x100 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, zelené, 200x200 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/zelené, 200x200 cm
(46)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, béžové, 200x200 cm
(8)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Tropic Tiger Leaf
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, zelené/hnedé, 200x200 cm
(20)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Ophelia Floral
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, s kvetinovým vzorom, biele/modré, 135x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/sivé, 200x200 cm
(50)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Polarchic
Termo, závesný systém tyč, zamatový, sivý, 140x260 cm
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, ružové, 50x100 cm
(57)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Novinka
My House
Pléd Iris
Béžový, 220x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
My House
Pléd Biana
Sivý, 220x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, svetlosivé, 50x100 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, antracitové, 50x100 cm
(2)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Linear Curve
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, čierne/béžové, 200x200 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, v tehlovej farbe, 50x100 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Mikroplyšová, tmavohnedá, 150x200 cm
(6)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Canterbury
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, bodkované/s kvetinovým vzorom, ružové, 200x200 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, sivé, 200x200 cm
(59)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Their Nibs
Obliečky Untamed Cheetah
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bavlnené, s kvetinovým vzorom, ružové/sivé, 135x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, tmavomodré, 50x100 cm
(3)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Canterbury
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, bodkované/s kvetinovým vzorom, sivé, 200x200 cm
(145)
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/ružové, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Wisteria
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, biele/fialové, 200x200 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, modré, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky Red Heart
Na jednolôžko/predĺžené, s plachtou/3-dielne, na gombíky, ružové, 160x220 cm
(1)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Cats Invasion
Prešívaný, z mikrovlákna, sivý, 200x220 cm
(65)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Canterbury
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, bodkované/s kvetinovým vzorom, žlté, 200x200 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, vínovočervené, 50x100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/modré, 200x200 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Folkifreckles
Detský vankúšik Noah's Ark
42x21 cm
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Safiya Mandala
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, so vzorom mandaly, 200x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Natural White Stripes
Ľanová, pruhovaná, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, pruhované, žlté, 200x200 cm
(44)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Polka Dot
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, bodkované, čierno-biele, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, s potlačou/s kvetinovým vzorom, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Epping Textured Stripe
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, pruhované, zelené, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Madison
Termo, závesný systém tyč, menčestrový, zelený, 140x260 cm
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Madison
Termo, závesný systém tyč, menčestrový, hnedý, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Polarchic
Termo, závesný systém tyč, zamatový, krémovobiely, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Madison
Termo, závesný systém tyč, menčestrový, antracitový, 140x260 cm
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Madison
Termo, závesný systém tyč, menčestrový, béžový, 140x260 cm
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Mijolnir
Detský pléd Crazy
160x235 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Frosty
Mikroplyšová, krémovobiela, 125x150 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Green Decore
Vonkajší vankúš Moonlight Ocean
Čierny/modrý, s odnímateľným poťahom, 35x55 cm
(8)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Satin Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, damaškové, pruhované, sivé, 200x200 cm
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Classic 3in1
Mikroplyšový, biely, 1,8 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Flexa
Detský záves Forest
2 ks, bavlnený, bodkovaný, biely/modrý, 25x197 cm
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Isnel
Z recyklovanej bavlny, vínovočervený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
112
113
114
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil