Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 974 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Frosty
Mikroplyšová, zelená, 220x240 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Mikroplyšová, sivá, 180x220 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Plain Flanel
Na dvojlôžko/predĺžené, zakladacie, teplé, flanelové, hnedé, 240x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Shadow Leaves
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, zelené, 230x220 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Shadow Leaves
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, modré, 230x220 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Plain Flanel
Na dvojlôžko/predĺžené, zakladacie, teplé, flanelové, zelené, 240x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Frosty
Mikroplyšová, svetlohnedá, 220x240 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Wild Flowers
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, biele/zelené, 230x220 cm
(23)
Doručenie od 4. 11. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (3)
-20 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Red Heritage Lines
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, pruhované, biele, 140x200 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vonkajší vankúš Sorells
Béžový, 45x45 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vonkajší vankúš Sorells
Antracitový, 45x45 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vankúš na gauč Blok
Menčestrový, zelený, šírka 60 cm, váha 1 kg
(9)
Doručenie od 7. 12. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, modré, 229x229 cm
(16)
Doručenie od 4. 11. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
35,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Matthew Williamson
Obliečky Xanadu Peacock
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné/obojstranné, z bavlneného saténu, so zvieracím vzorom, zelenomodré, 135x200 cm
(3)
Na sklade
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Kingsley
Prešívaný, zamatový, khaki, 220x220 cm
(5)
Na sklade
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Mijolnir
Pléd Pique
Bavlnený, béžový/krémovobiely, 220x240 cm
(469)
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Matthew Williamson
Obliečky Paradise Parrot
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné/obojstranné, z bavlneného saténu, zelené/modré, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Native Natural
Deka Leaf
Vlnená, sivá, 140x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Matthew Williamson
Obliečky Xanadu Peacock
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné/obojstranné, z bavlneného saténu, so zvieracím vzorom, ružové, 135x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Matthew Williamson
Obliečky Xanadu Peacock
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné/obojstranné, z bavlneného saténu, so zvieracím vzorom, fialové, 135x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Canterbury
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, 168x183 cm
(140)
Na sklade
Posledný kúsok
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mijolnir
Pléd Pique
Bavlnený, tmavofialový, 220x240 cm
(68)
Na sklade
Posledný kúsok
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mijolnir
Súprava plédu a obliečky na vankúš Sedef
Bavlnená, sivá, 210x220 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Ombre Stars
2 ks, závesný systém tyč, s hviezdičkami, modrý, 168x183 cm
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, mušelínové, svetlozelené, 260x240 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Damask Jacquard
2 ks, závesný systém tyč, damaškové, s ornamentmi/orientálne, béžové, 168x183 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Detská obliečka Botany
Do postieľky, na zips, béžová, ľanová, 70x100 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Inga Leaf
2 ks, závesný systém tyč, modré, 168x183 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Native Natural
Deka Diamond
Vlnená, sivá, 140x200 cm
(6)
Doručenie od 23. 10. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Lost In Space
2 ks, závesný systém tyč, modrý/sivý, 168x183 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, čierny, 265x225 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Župan Mia Waffle
Veľkosť M, bavlnený, sivý
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Prikrývka So Soft Hollowfibre
Zimná, 220x260 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Hrejivosť (3)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Iris
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, luxusné/obojstranné, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, čierne/béžové, 240x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, tmavosivý, 265x175 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sun Garden
Záhradný sedák Bristol
S nápismi/s kvetinovým vzorom, tmavosivý, 50x120 cm
(2)
Na sklade
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Como Striped
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, pruhované, tmavosivé, 140x200 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Foutastic
Župan Mia Waffle
Veľkosť L, bavlnený, biely
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, mušelínové, žlté, 240x220 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záves Mahina
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, béžový, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Bamby
6 ks, froté, s prímesou bambusu, tmavohnedé, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(30)
Na sklade
Posledný kúsok
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Foutastic
Župan Mia Waffle
Veľkosť L, bavlnený, sivý
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
Kare Design
Dekoračný vankúš Densa
Bavlnený, svetlozelený, s odnímateľným poťahom, 35x60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, béžový, 400x175 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 400x175 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Ruffle Striped
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, tmavomodré, 140x200 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Ruffle Striped
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, ružové, 140x200 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Como Striped
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, z bavlny renforcé, pruhované, tmavosivé, 240x220 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
152
153
154
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil