Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 987 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Obliečky Colore
Na jednolôžko, na zips, luxusné/obojstranné, z bavlneného perkálu, geometrické, svetlomodré, 140x200 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Cafe Creme
Závesný systém tyč, ľanový, ružový/hnedý, 140x170 cm
(40)
Doručenie od 19. 11. 2026
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Župan Cosy
Veľkosť L/XL, oranžový/hnedý
Na sklade
Posledný kúsok
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Calisto
Dimout, závesný systém tyč, béžový, 265x250 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Calisto
Dimout, závesný systém tyč, krémovobiely, 265x250 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Calisto
Dimout, závesný systém tyč, tmavozelený, 265x250 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Obrus Charm
Bavlnený, s kvetinovým vzorom, béžový, 140x270 cm
(1)
Na sklade
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Obliečky Mini
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, kockované, zelené/béžové, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Plachta Linen Tales for Bonami
Na dvojlôžko, s prímesou ľanu, biela, 230x270 cm
Doručenie od 19. 11. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obrus Natural
Ľanový, v prírodnej farbe, 140x200 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vonkajší vankúš Sorells
Béžový, 50x75 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vonkajší vankúš Sorells
Antracitový, 50x75 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obrus White
Ľanový, biely, 140x200 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Lattice Cut
Prešívaný, zamatový, krémovobiely/sivobéžový, 220x230 cm
(66)
Na sklade
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Descanso
Obliečky Fiori
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, zelené, 200x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Basiclabel
Dekoračný vankúš Klei
Bavlnený, čierny/hnedý, s odnímateľným poťahom, 35x100 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, béžový, 530x225 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Calisto
Dimout/vonkajší, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, krémovobiely, 250x250 cm
Na sklade
Posledné kúsky
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Universe of Sleeping
Prikrývka Capella Junior
Detská , s páperovou výplňou, zimná, 100x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hyperion
Závesy v súprave Selene Luxury Chenille
2 ks, termo, závesný systém tyč, zo ženilky, khaki, 117x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ixia
Pléd
Prešívaný, sivý, 180x260 cm
Na sklade
Posledný kúsok
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Calisto
Dimout/vonkajší, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, béžový, 250x250 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Lattice Cut
Prešívaný, zamatový, čierny, 220x230 cm
(8)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, béžové, 168x229 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Damask Jacquard
2 ks, závesný systém tyč, damaškové, s ornamentmi, béžové, 229x229 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mijolnir
Súprava plédu a obliečky na vankúš Beste
Damašková, béžová, 240x260 cm
(2)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Blue Fog
Závesný systém tyč, ľanový, sivomodrý, 140x250 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Rava
Mikroplyšová, sivá, 150x200 cm
(2)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, sivé, 168x229 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečky Linen Tales for Bonami
Na jednolôžko, na gombíky, s prímesou ľanu, biele, 140x200 cm
(3)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Andrea Simone
Prikrývka Carezza
Celoročná, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Rava
Mikroplyšová, hnedá, 150x200 cm
(4)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Travel Around The World
Prešívané, z bavlneného saténu, sivé, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Mya Tropical Floral
2 ks, závesný systém tyč, modré, 168x229 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Meow Meow
Prešívané, z bavlneného saténu, ružové, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Sweet Bunnies
Prešívané, z bavlneného saténu, ružové, 140x200 cm
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Sisters Balerinas
Prešívané, z bavlneného saténu, biele/oranžové, 140x200 cm
(1)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Art Deco Pearl
2 ks, dimout, závesný systém tyč, s ornamentmi, zelené, 229x229 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homemania Decor
Deka Cozy
Pletená, bavlnená, čiern-obiela, 130x170 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Bunnies In The Rain
Prešívané, z bavlneného saténu, biele, 140x200 cm
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hartman
Deka Jolie
Zamatová, ružová, 170x130 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Monster Alphabet
Prešívané, z bavlneného saténu, biele, 140x200 cm
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Rallye
Prešívané, z bavlneného saténu, krémovobiele, 140x200 cm
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Matthew Williamson
Obliečky Paradise Parrot
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, luxusné/obojstranné, z bavlneného saténu, zelené/modré, 230x220 cm
(1)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Cafe Creme
Závesný systém tyč, ľanový, ružový/hnedý, 140x250 cm
(78)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Obliečky Align
Na jednolôžko/predĺžené, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, pruhované, červené/béžové, 140x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yellow Tipi
Záves Happiness
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, krémovobiely, 130x260 cm
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Plachta Linen Tales for Bonami
Napínacia, na dvojlôžko, s prímesou ľanu, biela, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
1
...
160
161
162
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil