Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 935 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
House Nordic
Sedák Lambskin
Z umelej kožušiny, ø 35 cm
(10)
Doručenie od 26. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
JAHU collections
Osuška Skyline
Bavlnená, s ornamentmi, tmavosivá, 70x140 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
JAHU collections
Osuška Skyline
Bavlnená, s ornamentmi, červená, 70x140 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Vitamine
Biely, 180x200 cm
(6)
Doručenie od 30. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Restilo
Sedák Aleksa
Zamatový, na zaväzovanie, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Obrúsky v súprave Bistro
2 ks, textilné, s nápismi, 40x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Easy Iron
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, z mikrovlákna, biela, 90x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Candy Cane
Bavlnená, červená, 18x88 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Berry
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, béžové, 60x90 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Sedák Aleksa
Zamatový, na zaväzovanie, 40x40 cm
(12)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Restilo
Sedák Aleksa
Zamatový, na zaväzovanie, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Obrúsky v súprave Bistro
2 ks, textilné, s nápismi, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Football
Bavlnená, zelená, 70x140 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Detská obliečka na vankúš Dream Big
S hviezdičkami/s nápismi/s potlačou, 43x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Florelle
Z mikrovlákna, s kvetinovým vzorom, zelený/hnedý, 140x240 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave
2 ks, bavlnené, zelené, 20x20 cm
(13)
Doručenie od 9. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica
Bavlnená, modrá, 18x28 cm
(6)
Doručenie od 9. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Oscar
Napínacia, na dvojlôžko, z mikrovlákna, modrá, 140x190 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Light Grey
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Marra
3 ks, bavlnené, biele/béžové, 51x74 cm
(7)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
4,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Twily
Čierny, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Allstar
Kúpeľňová predložka Chenille
Prateľná, textilná, tmavozelená, 50x80 cm
(36)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Sedák Lambskin
Z umelej kožušiny, 40x40 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Curious Dogs
Bavlnená, modrá
(57)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Twily
Zelenomodrý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(5)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera
Bavlnená, žltá/sivá
(230)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Farmers Kitchen
Bavlnená, modrá
(114)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Curious Cats
Bavlnená, modrá
(45)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Natural
Ľanová, v prírodnej farbe, 45x65 cm
(19)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Lilo and Stitch
Bavlnená, fialová, 70x140 cm
(10)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(14)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Sedák Aleksa
Zamatový, na zaväzovanie, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Roarsome Animals
Napínacia, do postieľky, biela, 70x140 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, taupe, 50x70 cm
(3)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Enchanted Twilight Animals
Bavlnená, modrá, 18x88 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(17)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Sedák Lambskin
Z umelej kožušiny, 40x40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, žlté, 50x70 cm
(3)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
House Nordic
Sedák Lambskin
Z umelej kožušiny, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica
Bavlnená, ružová, 18x28 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Twily
Béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
House Nordic
Sedák Lambskin
Z umelej kožušiny, ø 35 cm
(7)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Zástera Enchanted Twilight Animals
Bavlnená, modrá
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, béžová, 70x120 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Satin Stripe
2 ks, damaškové, pruhované, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca, bavlnená, béžová, 70x120 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská plachta Gauge
Napínacia, do postieľky, mušelínová, biela, 60x120 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
20
21
22
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil