Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 966 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Adam
Silikónová/zo zmesi vlákien, tmavosivá, 14,5x24,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Adam
Silikónová/zo zmesi vlákien, béžová, 14,5x24,5 cm
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Poťah Sento
Na stoličku, napínací, 48 cm, sivobéžový
(2)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, svetlosivý, 50x90 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Súprava kuchynskej rukavice a chňapky Gourmet
2 ks, sivá, 18x30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Súprava kuchynskej rukavice a chňapky Gourmet
2 ks, v terakotovej farbe, 18x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Súprava kuchynskej rukavice a chňapky Gourmet
2 ks, zelená, 18x30 cm
(1)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Anti-Bacterial
Froté, bavlnený, tmavozelený, 50x85 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, tmavozelený, 50x90 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Vankúš Inner
Do dekoračných vankúšov, 45x45 cm
(170)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (5)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Curly
Zamatová, geometrická/štruktúrovaná, 40x40 cm
(3)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Natureo
Zamatová, štruktúrovaná, 40x40 cm
(2)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Prestieranie Uya
2 ks, z morskej riasy, kockované, 33,5x49 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,69 €
s kódom
15,86 € bez kódu
7,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Sherlock
2 ks, čierno-biele, 14x18 cm
(4)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Sherlock
2 ks, čierno-biele, 14x18 cm
(9)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Sherlock
2 ks, čierne, 14x18 cm
(5)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Sherlock
2 ks, čierno-biele, 14x18 cm
(10)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Neoprene
2 ks, svetlosivé, 14x18 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Neoprene
2 ks, čierne, 14x18 cm
(27)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Sonic
Modrý, 40x40 cm
(2)
Na sklade
6,38 €
s kódom
7,97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, modré, 50x90 cm
(292)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
7,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, zelené, 50x90 cm
(200)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
7,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Södahl
Obrúsky v súprave Abstract leaves
4 ks, textilné, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
8,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, taupe, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Sherlock
2 ks, čierno-biele, 14x18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
8,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Foutastic
Uteráky v súprave
4 ks, froté, bavlnené, žlté/modré, 50x90 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
8,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Illustrated Face
4 ks, s potlačou, 43x43 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
8,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Lemons
4 ks, s potlačou, 43x43 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
8,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Naruto
40x40 cm
(1)
Na sklade
6,70 €
s kódom
8,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Utierky v súprave Blocks
2 ks, bavlnené, žlté/sivé, 50x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
8,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Utierky v súprave Blocks
2 ks, bavlnené, ružové/hnedé, 50x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
8,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Utierka s formičkou v súprave Forest Fable
2 ks, bavlnená, hnedá/krémovobiela, 45x65 cm
(12)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapky v súprave Suzette
2 ks, bavlnené, červené/sivé, 18x28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Behúň na stôl
Vodoodolný, s kvetinovým vzorom, 40x140 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Marbre
Prateľná, WC, textilná, biela/sivá, 45x45 cm
(4)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Orbella
Prateľná, biela/v striebornej farbe, 45x75 cm
(2)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Havane
Prateľná, WC, biela/zelená, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Uterák Check
Froté, z bio bavlny, biely, 30x30 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, svetlohnedý, 50x90 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, béžový, 50x90 cm
(102)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Kuchynská rukavica Black Cat
Bavlnená, čiern-obiela, 19x29 cm
(20)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica English Meadow
Bavlnená, modrá, 19x31 cm
(7)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kuchynská rukavica Sausage Dog
Bavlnená, svetlosivá, 19x29 cm
(9)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapky v súprave Cuisiline
2 ks, z recyklovanej bavlny, béžové, 18x28 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapky v súprave Cuisiline
2 ks, z recyklovanej bavlny, svetlosivé, 18x28 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
13
14
15
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil