Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 938 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Troja
Z eko kože, 45x33 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Prestieranie Its All Nature
Z juty, 33x48 cm
(9)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Prestieranie Sun
Z morskej trávy, pruhované, ø 35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Arbin
Z eko kože, 33x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Gate
Utierka Dina
Bavlnená, ružová, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Gabby´s Dollhouse
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené, ružové
(4)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Shana
Závesný systém tyč, z mikrosaténu, ružový, 140x240 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Sedák Marble
Na zaväzovanie, s abstraktným vzorom, 40x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Easy Iron
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z mikrovlákna, sivá, 185x200 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Gardinia
Roleta Zebra
Deň a noc, sivá, 42,5x150 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Sprchový záves Aztec Diamond
Geometrický, sivý, 180x180 cm
(1)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Amber
S potlačou, svetlosivý, 180x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Essencia
Biely, 180x200 cm
(2)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Troja
Z eko kože, 45x33 cm
(3)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Easy Iron
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z mikrovlákna, tmavomodrá, 185x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Restilo
Kúpeľňová predložka Bati
Prateľná, tmavosivá, 50x70 cm
(2)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Aristide
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, bavlnená, tmavosivá, 140x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Gardinia
Roleta Zebra
Deň a noc, tmavosivá, 42,5x150 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Tmavosivý, 50x70 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Anemone
Umývateľný, z PVC, s kvetinovým vzorom, sivý, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Universe of Sleeping
Vankúš Sofa
S páperovou výplňou, do dekoračných vankúšov, 30x50 cm
(7)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (5)
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Sedák
Na zaväzovanie, s vianočným motívom, s potlačou, 42x42 cm
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Detský vankúšik Bichette
S odnímateľným poťahom, zamatový, biely/ružový, 40x40 cm
(2)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Detský vankúšik Dina
S odnímateľným poťahom, zamatový, zelený, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Detský vankúšik Tigry
S odnímateľným poťahom, zamatový, žltý, 40x40 cm
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Percale
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, z bavlneného perkálu, zelená, 90x190 cm
(13)
Doručenie od 4. 11. 2026
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, červený, 140x180 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Aquamarbre
Prateľná, textilná, čierna/v zlatej farbe, 45x75 cm
(2)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Troja
Z eko kože, 45x33 cm
(12)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, šalviová zelená, 70x130 cm
(102)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Žinky v súprave Clean
2 ks, krémovobiele, 21x13 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Telma
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, žltá, 140x240 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Design Letters
Utierky v súprave
2 ks, béžové, 40x60 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Diagonal
2 ks, froté, z bio bavlny, v mentolovej farbe, 40x55 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, modré/hnedé, 40x55 cm
(6)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, modré/ružové, 40x55 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Foutastic
Uteráky v súprave Daniela
2 ks, froté, bavlnené, svetlomodré, 50x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, svetložlté/fialové, 40x55 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, zelené, 40x55 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
OYOY Mini
Klip na cumlík Yummy
Na sklade
Posledné kúsky
11,90 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Kuchynské rukavice v súprave
2 ks, sivé, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(781)
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
14,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Axel
Z mikrovlákna, ružový/sivý, 170x210 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
12,11 €
s kódom
14,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, hnedé/béžové, 70x140 cm
(225)
Na sklade
Posledné kúsky
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
14,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Bing Bunny "Tower"
Do postieľky, obojstranná, na zips, bavlnená, 100x135 cm
(2)
Na sklade
12,23 €
s kódom
14,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Bing "It's a thing"
Do postieľky, obojstranná, na zips, bavlnená, 100x135 cm
Na sklade
12,23 €
s kódom
14,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Paw Patrol "Pawsome days ahead"
Do postieľky, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 100x135 cm
(3)
Na sklade
12,23 €
s kódom
14,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Textilná, antracitová, 45x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Absolu
Dimout, závesný systém tyč, z mikrovlákna, antracitový, 140x280 cm
(1)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
...
35
36
37
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil