Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 956 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Svetlosivý, 140x200 cm
(3)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Červený, ø 180 cm
(7)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Astrelia
Z mikrovlákna, s vianočným motívom, biely/v striebornej farbe, 140x240 cm
(5)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Occult
Zatemňovací, závesný systém tyč, okrovožltý, 135x180 cm
(1)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, bavlnený, oranžový, 50x100 cm
(542)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Mila Home Luxury
Prestieranie Wicker
Z juty, ø 32 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bébé Douceur
Detská deka Gauge
Mušelínová, s hviezdičkami, ružová, 75x75 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Sedák Up & Down
Zamatový, na zaväzovanie, 40x40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
My House
Osuška Darwin
Froté, bavlnená, sivá, 70x140 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Green Gate
Utierka
Bavlnená, sivá, 50x70 cm
(7)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Diatonella
Rýchloschnúca, z kremeliny, sivá, 35x45 cm
(6)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Thermal Sherpa
Napínacia, na jednolôžko, mikroplyšová, sivá, 90x190 cm
(2)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Ondulys
Voálová, závesný systém tyč, s abstraktným vzorom, sivá, 140x240 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
My House
Osuška Valencia
Froté, bavlnená, slonovinová, 70x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Essencia
Modrý, 180x200 cm
(6)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Essencia
Béžový, 180x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Goldfish
Oranžový, 180x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlnená, svetloružová, 70x140 cm
(23)
Doručenie od 23. 10. 2026
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-15 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Svetlosivý, 50x100 cm
(7)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Deka Mic
Mikroplyšová, svetlozelená, 150x70 cm
(80)
Doručenie od 23. 10. 2026
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, bavlnený, svetločervený, 50x100 cm
(542)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, tmavosivý, 140x260 cm
(2)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
My House
Osuška Valencia
Froté, bavlnená, tmavozelená, 70x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Universe of Sleeping
Vankúš Sofa
S páperovou výplňou, do dekoračných vankúšov, 40x40 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (5)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Chránič matraca Terry Shelly
Vodoodolný/antialergénny, 90x190 cm
(1)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Vonkajší vankúš Ara
Bavlnený, zelený/ružový, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Galoe
Zamatový, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Java
Zamatový, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Round Soft Touch
Zamatový, krémovobiely, ø 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Occult
Zatemňovací, závesný systém tyč, v terakotovej farbe, 135x180 cm
(2)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, zelená, 90x140 cm
(64)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, zelený, 140x180 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, zelený, 140x260 cm
(1)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Soline
Závesný systém tyč, zelený, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Occult
Zatemňovací, závesný systém tyč, červený, 135x180 cm
(222)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Silky Soft
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, saténová, čierna, 135x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Orbella
Prateľná, čierna/v zlatej farbe, 45x75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Absolu
Dimout, závesný systém tyč, z mikrovlákna, čierny, 140x280 cm
(15)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Utierka Tie Dye
Ľanová, biela/modrá, 45x65 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Utierka Evergreen Damask
Ľanová, zelená/sivobéžová, 45x65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Utierka Forest Green Gingham
Ľanová, zelená/sivá, 45x65 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, šalviový zelený, 50x100 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, žltý, 140x180 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, žltý, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Indigo
2 ks, tmavomodré, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Melville
2 ks, závesný systém tyč, sivé, 117x183 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Woodland Trees
2 ks, závesný systém koľajnica, zelené, 117x183 cm
(5)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Watercolour
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
40
41
42
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil