Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 932 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky Geometric
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, otvorené, geometrické/kockované, čierne, 200x220 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Biolina
Napínacia, na dvojlôžko, z bio bavlny, tmavomodrá, 160x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Vayana
Závesný systém tyč, béžová/v zlatej farbe, 135x240 cm
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Sea
Na jednolôžko/predĺžená, obojstranná, otvorená, bavlnená, 140x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko, džersejová, staroružová, 160x200 cm
(2)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, krémovobiely, 530x300 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
90,10 €
s kódom
106 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Waffle
Bavlnená, sivá, 130x170 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
4 ks, froté, bavlnené, svetloružové, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Počet kusov (3)
-15 % s kódom
Sehlbach
Záclona
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, štruktúrovaná, hnedá, 135x245 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, zelené/sivé, 200x220 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, taupe, 13x19 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Crushed Velvet
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/luxusné, zamatové, ružové, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, 50x75 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Retro
Froté, z bio bavlny, geometrická/kockovaná, antracitová/béžová, 70x133 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
My House
Obliečky Ronja
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s potlačou, sivé, 140x200 cm
(1)
Na sklade
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, tmavomodré, 230x220 cm
(31)
Na sklade
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
JAHU collections
Deka Dice
Fleecová, hnedá/béžová, 150x200 cm
(56)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Mickey "Hello"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 140x200 cm
(7)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Sunny Gold
Biely/v zlatej farbe, 60x60 cm
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, taupe, 50x70 cm
(3)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Dramatic Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, ružové/sivé, 200x200 cm
(48)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, biela, 90x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Covelo
Prateľná, textilná, čiern-obiela, 50x80 cm
(1)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Silky Soft
2 ks, saténové, 50x75 cm
(2)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
My House
Obliečky Monty
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, pruhované/kockované, modré, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Záves Velari
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, slonovinový, 140x270 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Easy Iron
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z mikrovlákna, modrá, 185x200 cm
(3)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Soft as a Cloud
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, z mikrovlákna, s potlačou, ružová, 90x190 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Annli
Sivá, 130x160 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
20,33 €
s kódom
23,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
My House
Deka Island
S baránkom, ružová, 150x200 cm
(4)
Na sklade
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Hadley
130x160 cm
Na sklade
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Obscure
Zatemňovací, závesný systém tyč, z mikrovlákna, tmavomodrý, 140x260 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Dakls
Behúň na stôl Tone
Umývateľný, s kvetinovým vzorom, 45x150 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Curly Wooly
Fleecová, béžová, 180x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Tamba Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé, štruktúrované, béžové, 200x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, modrá, 120x200 cm
(83)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Cerceve
2 ks, prateľné, krémovobiele, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Sprchový záves Agate
S abstraktným vzorom, 180x200 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zamatové, 60x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Minnie "Red heart"
Bavlnená, červená, 70x140 cm
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Sprchový záves Nova Arte
S abstraktným vzorom, modrý, 150x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Filumi
Poťah Talo
Na pohovku, 4-miestny, svetlosivý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Gabby´s Dollhouse Colors
Bavlnená, 70x140 cm
(5)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Detský záves Moonlight
Zatemňovací, závesný systém tyč, s hviezdičkami, ružový, 140x260 cm
(1)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, tmavozelený, 140x270 cm
(368)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
My House
Obliečky Florida
Na jednolôžko, na zips, žakárové, zelené, 140x200 cm
(2)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, modrá, 150x200 cm
(20)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, sivý, 140x245 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
1
...
37
38
39
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil