Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 960 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Urla
Prateľná, sivá, 60x90 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
My House
Deka Micro
Mikroplyšová, červená, 150x200 cm
(54)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, modré, 200x200 cm
(8)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Oyo Concept
Pléd Trenza
Modrý, 200x220 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
150,45 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, sivé/hnedé, 60x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Atlas
Závesný systém tyč, bavlnený, pruhovaný, v tehlovej farbe/v prírodnej farbe, 140x240 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, béžový, 30x50 cm
(3)
Na sklade
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
House Nordic
Deka Santos
Pletená, z recyklovanej bavlny, žltá, 130x170 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non-Iron
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, béžové, 260x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
B.E.S.
Obliečka na vankúš Visco
Bavlnená, 45x75 cm
(3)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Royal
Prateľná, 40x60 cm
(46)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Kúpeľňová predložka Aspen Bobble
Prateľná, ružová, 50x120 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Unidance
Na jednolôžko, teplá/obojstranná, na zips, ružová, flanelová, 140x200 cm
(4)
Na sklade
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Laila
Prešívaný, zamatový, žltý, 220x240 cm
(24)
Na sklade
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Cosy Coeur
Umývateľný, z PVC, patchwork, svetlohnedý, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Clarence Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, zelené/ružové, 135x200 cm
(14)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non-Iron
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, zelenomodré, 260x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Free
Detská, zamatová, s potlačou, modrá/hnedá, 75x150 cm
(4)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Bluey Skate
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené, modré
(4)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Pléd Axel
Z mikrovlákna, béžový, 260x280 cm
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Cotton House
Obliečky Leona
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, v petrolejovej farbe, 140x200 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, ružové, 50x100 cm
(57)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Lemon Curry
Ľanová, 40x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Sprchový záves Gallery
Geometrický, béžový, 150x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Restilo
Kúpeľňové predložky v súprave Bati
2 ks, prateľné, svetloružové, 50x80 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Granite
Sivá, 50x80 cm
(1)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Serafine
3 ks, 40x40 cm
(1)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
2,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, svetlohnedá, 160x200 cm
(7)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Sisteron
Umývateľný, s PVC vrstvou, s kvetinovým vzorom, červený/biely, ø 160 cm
(11)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Plumiss
Prateľná, WC, biela, 45x45 cm
(3)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non-Iron
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, biela, 185x200 cm
(61)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Blue Fog
Ľanová, 50x70 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Woodland Trees
2 ks, závesný systém koľajnica, zelené, 229x229 cm
(1)
Na sklade
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
31 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, béžová, 120x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (7)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, šalviový zelený, 50x100 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Mila Home
Sedák Cats
Na zaväzovanie, s potlačou, 40x40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Telma
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, žltá, 140x280 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Easy Iron
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z mikrovlákna, béžová, 150x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Lunella
Zatemňovací, závesný systém tyč, žakárový, antracitový, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetlosivá, 90x200 cm
(77)
Na sklade
Posledný kúsok
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Aquamarbre
S abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, biely/v zlatej farbe, 180x200 cm
(1)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(7)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Optic
Geometrická/3D, 43x43 cm
(13)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Marble
Prateľná, biela/sivá, ø 100 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Cyrine
Závesný systém tyč, v prírodnej farbe, 140x240 cm
(2)
Na sklade
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Miltone
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, béžový, 180x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, béžová, 150x200 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, béžová, 220x200 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
1
...
41
42
43
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil