Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 965 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
My House
Deka Nordic Fairytale
Mikroplyšová, s vianočným motívom, hnedá, 150x200 cm
(1)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Filumi
Poťah Talo
Na kreslo, 70 cm, svetlosivý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, mušelínové, žlté, 240x220 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Solaris
Bavlnená, čiern-obiela, 14,5x24,5 cm
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Somerset
Bavlnená, v terakotovej farbe, 32x18 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Chránič matraca Ponny
Vodoodolný, 90x190 cm
(4)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Somerset
Bavlnená, taupe, 32x18 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Candy Cane
Bavlnená, červená, 18x88 cm
(3)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Roleta Natural Life
Bambusová, svetlohnedá, 120x180 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Togo
Z eko kože, 33x45 cm
(8)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Henry
Mikroplyšový, béžový, 220x240 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, béžové, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
37,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Jute Look
2 ks, prateľné, čierne/hnedé, 60x90 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Batman "The Emblem"
Bavlnená, čierna, 70x140 cm
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cuddly
Mikroplyšový, svetlosivý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Plissia
Na jednolôžko, na gombíky, krepové, štruktúrované, biele, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Canterbury
Prešívaný, žltý, 220x230 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Restilo
Kúpeľňová predložka Bati
Prateľná, ružová, 60x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, modré, 135x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš
Z umelej kožušiny, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Clarence Floral
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, zelené/ružové, 168x183 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vipack
Detský stan Astro
Do postieľky, modrý, 85x95 cm, výška 100 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Deka Dice
Fleecová, čierna, 150x200 cm
(45)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Allstar
Sprchový záves Zen
Modrý, 120x200 cm
(8)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Yellow Tipi
Záves Posh Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 130x260 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
133,45 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na perinu Lina
Na jednolôžko, na gombíky, bavlnená, v lososovej farbe, 140x200 cm
(2)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S kvetinovým vzorom/štruktúrovaná, 43x43 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlnená, tyrkysovomodrá, 100x180 cm
(28)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
House Nordic
Sedák Lambskin
Z umelej kožušiny, 40x40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Sassy B
Obliečky Stripe Tease
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, biele/ružové, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Nils
Menčestrový, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Nutcracker
4 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, 30x46 cm
(3)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
5,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Ondine
Závesný systém tyč, geometrický, čierny/béžový, 140x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Green Decore
Vonkajší vankúš Hobart
Čierny/béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(13)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Detská obliečka Licorne
Na jednolôžko, na patentku, ružová, bavlnená, 140x200 cm
(2)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Tiles
Prateľná, tmavomodrá, 50x80 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Ribble
Mikroplyšový, modrý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(7)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Cleonis
Biela, 50x80 cm
(6)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Uterák Retro
Froté, z bio bavlny, hnedý, 50x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Gingham
Bavlnená, ružová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, biela, 140x200 cm
(11)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Mini Waffle
Sivá, 130x170 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Diamond
Mikroplyšový, ružový, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/sivé, 230x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, béžový, 200x270 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Sequoia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, obojstranné, z mikrovlákna, biele/zelené, 240x220 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
43
44
45
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil