Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 986 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Tomo
Mikroplyšová, hnedá, 150x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Linen Tales
Obliečka na vankúš Light Grey
Ľanová, 70x90 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Occult
Zatemňovací, závesný systém tyč, biely, 135x180 cm
(2)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Antartic
Z umelej kožušiny, hnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Prestieranie English Meadow
4 ks, korkové, s kvetinovým vzorom, 21,5x29 cm
(14)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Sym
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, bavlnené, béžové, 140x220 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Flanela
Z mikroflanelu, krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Axel
Z mikrovlákna, biely/béžový, 200x220 cm
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Optic
2 ks, prateľné, modré/sivé, 60x100 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
JUNA
Kuchynská rukavica Christmas Fable
S vianočným motívom, tmavozelená, 17x33 cm
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, svetlosivé, 50x100 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Rava
Mikroplyšová, hnedá, 150x200 cm
(4)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
HIP
Plachta Cotsat
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného saténu, modrá, 180x200 cm
(12)
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Wenko
Sprchový záves
Biely, 120x200 cm
(8)
Na sklade
15,03 €
s kódom
17,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Togo
Z eko kože, 33x45 cm
(6)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Football
Bavlnená, zelená, 70x140 cm
(1)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Native Natural
Deka Leaf
Vlnená, béžová, 140x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera
Bavlnená, modrá
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Oxford Lace
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, bavlnené, biele/béžové, 135x200 cm
(2)
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Declino
Umývateľný, z PVC, tyrkysovomodrý, 140x240 cm
(4)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Flamingo
Bavlnená, modrá/ružová, 76x160 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Nutcracker
Zamatový, s vianočným motívom, tmavozelený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(14)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Lonigold
Umývateľný, s potlačou, biely, ø 180 cm
(5)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, tmavomodré, 140x200 cm
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S potlačou, 43x43 cm
(5)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, béžový, s odnímateľným poťahom, 60x60 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Game Over
Napínacia, na jednolôžko, čierna, 90x190 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Sedák Lambskin
Kožušinový, bez uchytenia, ø 35 cm
(85)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Halloween Highland Cow
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, sivobéžové, 200x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Goyave
Na dvojlôžko, na patentku, bavlnené, s potlačou, biele/taupe, 200x200 cm
(10)
Na sklade
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Sprchový záves Lobster
Pruhovaný, červený/modrý, 180x180 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na jednolôžko, džersejová, tyrkysovomodrá, 120x200 cm
(9)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Unilove
Detská, zamatová, s kvetinovým vzorom, ružová/béžová, 75x150 cm
(1)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Essencia
Biely, 180x200 cm
(2)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Axel
Z mikrovlákna, ružový/sivý, 170x210 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
12,11 €
s kódom
14,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
House Nordic
Deka Carmel
S prímesou vlny, hnedá, 130x170 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, antracitové, 50x100 cm
(2)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Ribbed
Mikroplyšový, zelený, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Mikroplyšová, tmavosivá, 150x200 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Deka Yule
Z recyklovanej bavlny, s vianočným motívom, biela, 130x160 cm
Na sklade
17,78 €
s kódom
20,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cosy Diamond
Mikroplyšová, sivá, 130x170 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Utierka Comptoir
Bavlnená, čierna, 50x70 cm
(9)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Easy Care
Do postieľky, na zips, biela, bavlnená, 100x135 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko, džersejová, tyrkysovomodrá, 240x220 cm
(6)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Butter Kings
Dekoračný vankúš Christmas Deco
S vianočným motívom, zelený/modrý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(4)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Allstar
Sprchový záves Zen
Biely, 120x200 cm
(9)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bavlnený, khaki, 150x250 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
48
49
50
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil