Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
8 012 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, biely, 140x245 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Santa's Workshop
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, 135x200 cm
(2)
Na sklade
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, svetlozelený, 140x270 cm
(8)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Spôsob uchytenia (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Bamby
6 ks, froté, s prímesou bambusu, tmavosivé, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(28)
Na sklade
Posledný kúsok
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Sequin Cluster
2 ks, z mikrosaténu, 50x75 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
19,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Satin Stripe
2 ks, damaškové, pruhované, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Froté, šalviová zelená, 70x140 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Eucalyptus
Ľanová, 45x45 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, antracitové, 70x140 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Soline
Závesný systém tyč, hnedý, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Vipack
Detský stan Birdy
Do postieľky, biely/ružový, 85x95 cm, výška 100 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Guirlande
Plastové, ø 38 cm
(2)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Naruto "Grey"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Obliečky Floret
Na dvojlôžko/predĺžené, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, tmavomodré, 200x220 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Fern
Hnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Indy
Bavlnený, béžový, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Green Decore
Vonkajší vankúš Sailor
Modrý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(10)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Velmar
Koňakovohnedá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Župan Polyvelvet
Veľkosť XL/XXL, mikroplyšový, zelený
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Veľkosť (3)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Ribble
Mikroplyšová, modrá, 130x160 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Ginkobello
Plastové, ø 38 cm
(2)
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Christmas Gamer
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, čierne/modré, 135x200 cm
(1)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Crushed Velvet
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, teplé/luxusné, zamatové, sivé, 230x220 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
B.E.S.
Obliečky Geometries
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé, krepové, geometrické, žlté/sivé, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Behúň na stôl Loving
41x150 cm
(74)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
My House
Obliečky Valentina
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s kvetinovým vzorom, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Post
Na jednolôžko, na gombíky, s kvetinovým vzorom/s ornamentmi, hnedé, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Blanca
Béžový, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Alveis
Zo zmesi vlákien, béžová, 18x30 cm
(1)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Sedák Delicate Greens
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Sivá, 70x140 cm
(4)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, sivé, 200x200 cm
(59)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Sehlbach
Záclona
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s potlačou, biela/zelená, 135x245 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetlozelená, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Joline
Plastové, 30x44 cm
(2)
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Casa Selección
Roleta Natural Life
Bambusová, tmavohnedá, 160x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Raschel Velvet
Mikroplyšový, žltý, 200x240 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Marie Cat "Pink"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, ružová, bavlnená, 140x200 cm
(3)
Na sklade
31,35 €
s kódom
36,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Mikroplyšová, oranžová, 130x170 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, žlté, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, tmavomodrý, 140x175 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Butter Kings
Obliečka na vankúš Festive Flowers
Bavlnená, s vianočným motívom, s potlačou, 45x45 cm
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Maya
Bavlnené, možnosť prania, 33x48 cm
(3)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Paia
20 ks, papierové, s nápismi, 33x33 cm
(3)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Leopard "Green"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(2)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Wave
Mikroplyšový, taupe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Ecoli
Prateľná, textilná, antracitová, 50x80 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
55
56
57
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil