Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 942 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Mayfair
Na dvojlôžko, na gombíky, bavlnené, biele, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na jednolôžko/predĺžené, s plachtou, zakladacie, luxusné, z bavlny renforcé, sivé/antracitové, 160x220 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, tmavomodré, 50x100 cm
(3)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cosy Spot
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, bodkované, krémovobiele, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Filumi
Poťah Talo
Na pohovku, 3-miestny, béžový
(1)
Na sklade
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Prestieranie Its All Nature
Z juty, ø 35 cm
(13)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Solea
Biely/hnedý, ø 180 cm
(6)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zamatové, hnedé, 60x100 cm
Na sklade
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Coconut
Umývateľný, sivý, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Bright Football
Napínacia, na dvojlôžko, modrá, 135x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, béžová, 70x120 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Sedák Romane
Z mikrovlákna, na zaväzovanie, 43x43 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Havane
Prateľná, WC, biela/zelená, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
B.E.S.
Obliečka na vankúš Summer
Z mikrovlákna, 70x90 cm
(19)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Chránič matraca Terry Shelly
Vodoodolný, 160x200 cm
(3)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Twily
40x40 cm
(8)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, krémovobiele, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Gladis
Prateľná, biela, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Ondine
Závesný systém tyč, geometrický, béžový, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Marquina
Umývateľný, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, sivý, ø 160 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Forever Together
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, ružová, 135x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, zelená, 210x170 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, s potlačou/s kvetinovým vzorom, ružové, 200x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Dolly
Z materiálu bouclé, koňakovohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Descanso
Obliečky Mirery
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, modré, 140x220 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mouton
Z umelej kožušiny, krémovobiela, 125x150 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, tmavozelené, 30x30 cm
(2)
Na sklade
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
2,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Thais
Prateľná, biela, 50x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Deka Cuddle
Bavlnená, zelená/fialová, 130x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Elton
Na jednolôžko, na patentku, z mikrovlákna, geometrické, sivé, 140x200 cm
(11)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca, bavlnená, béžová, 70x120 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečky Linen Tales for Bonami
Na dvojlôžko, na gombíky, s prímesou ľanu, biele, 200x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
136 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Lalama
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, ružová/tyrkysovomodrá, bavlnená, 140x200 cm
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
8,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Butter Kings
Obliečky Plain Muslin
Na jednolôžko, na zips, mušelínové, biele, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
66,30 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed
Na jednolôžko, na gombíky, teplé, flanelové, tmavomodré, 135x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Satin Stripe
2 ks, damaškové, pruhované, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Utierka Red Gingham
Ľanová, červená/sivá, 45x65 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rex London
Utierka Fruits de Provence
Bavlnená, 50x70 cm
(7)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Morpho
Čierna/krémovobiela, 60x100 cm
(1)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Rena
Mikroplyšová, v tehlovej farbe, 150x200 cm
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
HIP
Župan Terry
Veľkosť XL/XXL, bavlnený, antracitový
(3)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
JAHU collections
Obliečka na vankúš Amy
Zamatová, 45x45 cm
(3)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Mijolnir
Pléd Serenity
Bavlnený, sivý, 200x230 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Alveis
Zo zmesi vlákien, béžová, 19x19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Mijolnir
Pléd Havhav
Prešívaný, béžový, 200x220 cm
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Cabrie
Krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 50x50 cm
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
60
61
62
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil