Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 948 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Vitamine
WC, biela, 45x45 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Green Gate
Utierka
Bavlnená, biela/sivá, 50x70 cm
(17)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Allstar
Sprchový záves Zen
Biely, 180x200 cm
(2)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, sivá, 160x200 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
RHS
Detská plachta Garden Animals
Napínacia, na jednolôžko, s kvetinovým vzorom, ružová, 90x190 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Ochrana proti prievanu Sausage Dog
Ružová/sivá, 17x76 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, modré, 230x220 cm
Na sklade
Posledný kúsok
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Morocco
Prateľná, textilná, tmavohnedá, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,25 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská deka Skulls
Mikroplyšová, tmavosivá, 130x170 cm
(1)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Geometry
3 ks, bavlnené, 50x70 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Forest Green
Ľanová, 40x60 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(5)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Lost In Space
Napínacia, do postieľky, sivá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (3)
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, oranžová, 180x200 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Belle & Boo
Detská obliečka Ballerina
Do postieľky, obojstranná, na gombíky, biela/ružová, bavlnená, 120x150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 45x30 cm
(2)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Bow
Z materiálu bouclé, biely/ružový, 43x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso Check
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, hnedé/béžové, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Meadowsweet Floral
Ružový/sivý, 30x40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cuddly
Mikroplyšový, biely, 28x38 cm
(3)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Župan Polyvelvet
Veľkosť XL/XXL, mikroplyšový, béžový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Veľkosť (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Chránič matraca Rena
160x200 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Goldes
Prateľná, čierna/v zlatej farbe, 40x60 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Pléd Sahara
Bavlnený, svetlohnedý, 250x260 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
95,20 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
PT LIVING
Dekoračný vankúš Tono
Zamatový, ružový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Marius
Závesný systém tyč, s abstraktným vzorom, béžová, 140x280 cm
(1)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Ochrana proti prievanu Candy Cane
Červená/biela, 20x90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Jersy
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetlosivá, 90x190 cm
(2)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Mepal
Podbradník Sunshine & Rainbow
Silikónový, béžový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Astrelia
Z mikrovlákna, s vianočným motívom, biely/v zlatej farbe, 140x240 cm
(2)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, tmavomodré, 200x200 cm
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Cam Cam Copenhagen
Žinky v súprave Augusta
4 ks, béžové, z bio bavlny, 30x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,93 €
s kódom
19,92 € bez kódu
4,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Mono Panel
Na dvojlôžko, na gombíky, geometrické, čierno-biele, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, krémovobiela, 130x250 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Bridgerton Regal Birds
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/luxusné, zamatové, béžové, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, tmavosivá, 180x200 cm
(9)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Aquamarbre
Prateľná, WC, textilná, biela/v zlatej farbe, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Frozen "Wind"
Do postieľky, obojstranná, na zips, bavlnená, 100x135 cm
(1)
Na sklade
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Záclona Natural
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v prírodnej farbe, 130x330 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Malta
Biela, 50x70 cm
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Frozen
Fleecový, modrý, 35x35 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Pléd Meadore
Svetlosivý, 200x220 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Morocco
Prateľná, textilná, čierna, 50x80 cm
Na sklade
21,25 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Roba
Detský stan Peppa Pig
Červený, 75x120 cm, výška 75 cm
(3)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Prikrývka Warm
Zimná, 160x200 cm
(17)
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Ecoli
Prateľná, textilná, sivá, 50x80 cm
Na sklade
Posledný kúsok
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Tazu
Ľanová, 30x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Ginkobello
Plastové, ø 38 cm
(2)
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
63
64
65
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil