Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Textil
...
Kategórie
Textil
Luxusný textil so zľavovým kódom
Filtre
Na sklade
Novinky
Premium
Akcie a zľavy
Cena
Dostupnosť
7 976 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Salcombe Boats
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, modré, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Rex London
Kúpeľňová predložka And Relax
Prateľná, ružová, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Percaline
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného perkálu, ružová, 160x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, ružové, 60x100 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Strawberry Frills
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, ružové, 135x200 cm
(5)
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Ecossais
S baránkom, sivá, 125x150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Plain Flanel
Napínacia, na dvojlôžko, flanelová, sivá, 140x200 cm
(1)
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Gardinia
Roleta Mini Termo
Sivá, 80x150 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Sehlbach
Záves
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, sivý, 140x245 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, svetlohnedé, 60x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Pléd Meadore
Svetloružový, 200x220 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Pléd Meadore
Svetloružový, 220x240 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Plienky Sea Garden
3 ks, svetložlté, z bio bavlny, 70x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
9,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Percaline
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného perkálu, tmavomodrá, 160x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Christmas Print Natural
Ľanová, s vianočným motívom, s potlačou, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Christmas Print
Ľanová, s vianočným motívom, s potlačou, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Butter Kings
Utierky v súprave A Lots of Gifts
2 ks, bavlnené, s vianočným motívom, červené/biele, 50x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zelené/sivé, 60x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Percaline
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného perkálu, zelená, 160x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Epping Textured Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, pruhované, zelené, 135x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Rex London
Kúpeľňová predložka Heart
Prateľná, červená/biela, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Roleta Occult
Textilná, čierna, 90x180 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Polka Dot
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bodkované, čierno-biele, 135x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Poťah Mila
Na pohovku, napínací, 3-miestny, čierny
(2)
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Vrecko na príbor Light Grey
2 ks, ľanové, 23x23 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
13,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Diagonal
2 ks, froté, z bio bavlny, žlté, 40x55 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
13,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, žlté, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Wenko
Sprchový záves Tullin
Geometrický, biely/modrý, 180x200 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
23,26 €
s kódom
27,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Sprchový záves Pastel Dots
Bodkovaný, biely/svetlosivý, 180x200 cm
(5)
Na sklade
23,26 €
s kódom
27,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová predložka
Plastová, tmavosivá, 55x55 cm
(63)
Na sklade
23,26 €
s kódom
27,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Obliečka na vankúš Kara
Bavlnená, pruhovaná, 30x60 cm
Na sklade
22,95 €
s kódom
27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Obliečka na vankúš Kara
Bavlnená, pruhovaná, 30x60 cm
Na sklade
22,95 €
s kódom
27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Selise
S prímesou vlny, s abstraktným vzorom/štruktúrovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,87 €
s kódom
26,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Suerta
Ľanová, 50x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,87 €
s kódom
26,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Harry Potter "Hogwarts Express"
Na jednolôžko, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(2)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Levu
Bavlnená, geometrická/pruhovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Batman "Gotham's Knight"
Na jednolôžko, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(1)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Harry Potter "Hedwig"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(2)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Jurassic World "T-Rex"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(1)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obrus Angus Highland Cow
Bavlnený, hnedý/béžový, 132x178 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obrus Larsson Geo
Bavlnený, geometrický, žltý/sivý, 132x178 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Na dvojlôžko, bavlnená, biela, 240x300 cm
(10)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlnená, biela, 70x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, biela, 200x200 cm
(63)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Bow Embroidery
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, biele, 135x200 cm
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Na dvojlôžko, perkálová, biela, 275x275 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Mono Satin Stitch
Na jednolôžko, na gombíky, saténové, biele, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Bianca
Detská obliečka Mini Star & Stripes
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, biela/béžová, bavlnená, 135x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
78
79
80
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil