Obliečky na jednolôžko Epping Textured Stripe od značky Catherine Lansfield. Obojstranný dizajn s dvoma rôznymi pruhovanými vzormi umožňuje ľahkú zmenu vzhľadu.
Obliečky Epping Textured Stripe od značky Catherine Lansfield vnesú do vašej spálne nadčasový štýl. Sú vyrobené zo zmesi recyklovaného polyesteru a mäkkej bavlny, čo zaisťuje pohodlie pre každodenné použitie.
Tento obojstranný dizajn obliečok na jednolôžko sa vyznačuje výraznými zvislými pruhmi na jednej strane a jemnejším pruhovaným vzorom na strane druhej. Vďaka tomu môžete ľahko meniť vzhľad svojej postele podľa nálady.
Značka Catherine Lansfield je známa svojim štýlom a kvalitou, pričom všetky produkty sú navrhnuté a vyvinuté vo Veľkej Británii. Kvalita a ekologická bezpečnosť sú zaručené certifikáciou STANDARD 100 by OEKO-TEX®.
Na jednolôžkoNa gombíkyPruhovanéModré135x200 cm
Všetky informácie o produkte
Objavte celú ponuku radu Epping
Bude sa hodiť