Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 967 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Nordic
5 ks, červená/biela
(12)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, tmavosivý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(67)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Súprava plédu a obliečky na vankúš Solange
Zamatová, béžová, 240x260 cm
(1)
Na sklade
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Maximex
Záves Rhombus
Do dverí, bambusový, s ornamentmi/etno, v prírodnej farbe, 90x200 cm
(4)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Wednesday "Rain"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, tmavomodrá, bavlnená, 140x200 cm
(7)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Chanel
S kvetinovým vzorom, 43x43 cm
(6)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Ombre Stars
2 ks, závesný systém tyč, s hviezdičkami, biely/ružový, 168x183 cm
Na sklade
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Pine Cones
4 ks, s abstraktným vzorom, 55x55 cm
(69)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Angus Highland Cow
4 ks, bavlnené, hnedé/béžové, 50x70 cm
(2)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Universe of Sleeping
Vankúš Neptune Medium
S páperovou výplňou, na spanie, 80x80 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Yaline
Krémovobiely, 180x200 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Lissea
Voálová, závesný systém tyč, biela, 240x240 cm
(7)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlnené, zelené, 2x malý uterák (30x30)
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Lerici
Prateľná, textilná, béžová, 60x90 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Súprava plédu a obliečky na vankúš Solange
3-dielna, zamatová, béžová, 220x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Lilo and Stitch
Bavlnená, fialová, 70x140 cm
(10)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Arctic Fox
Z umelej kožušiny, sivá, 130x170 cm
(10)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Detská obliečka Roxy
Na jednolôžko, obojstranná, na patentku, biela/v terakotovej farbe, bavlnená, 140x200 cm
(5)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
JAHU collections
Dekoračný vankúš Amy
Zamatový, oranžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(36)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Pauline
Možnosť prania, s prímesou ľanu, krémovobiely, 140x240 cm
(2)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave
10 ks, froté, bavlnené, krémovobiele, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, fialové, 135x200 cm
(27)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Green Gate
Utierka
Bavlnená, biela/modrá, 50x70 cm
(15)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, zelená/sivá, 160x200 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Universe of Sleeping
Prikrývka Capella Cool
S páperovou výplňou, letná, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Deka Felu
Zelená/krémovobiela, 150x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, taupe, 60x100 cm
(81)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Maximex
Záves Cat and Butterfly
Do dverí, bambusový, so zvieracím vzorom, čierny/sivý, 90x200 cm
(67)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, tmavosivá, 150x200 cm
(91)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Pléd Laila
Prešívaný, zamatový, tmavoružový, 220x240 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Long Leaves
4 ks, 43x43 cm
(178)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Vankúš k modulárnej pohovke Martina
Zamatový, svetlohnedý, šírka 55 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,74 €
s kódom
38,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Baby Cats
Prateľná, 40x60 cm
(174)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Velvet and Faux Fur
Mikroplyšová, sivá, 150x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Lattice Cut
Prešívaný, zamatový, čierny, 220x230 cm
(8)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, tmavosivá, 200x200 cm
(72)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Damask Jacquard
2 ks, závesný systém tyč, damaškové, s ornamentmi/orientálne, sivé, 168x229 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
39,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Súprava kuchynskej rukavice a chňapky Gourmet
2 ks, zelená, 18x30 cm
(1)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight Animals
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, zelené/béžové, 135x200 cm
(56)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(32)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Simi
Rýchloschnúca, z kremeliny, béžová, 39x60 cm
(1)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Crushed Velvet Diamante
Zamatový, sivý, 45x45 cm
(9)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
douceur d'intérieur
Pléd Lucile
Žltý, 220x240 cm
(20)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, sivé/béžové, 60x100 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Dino
Do postieľky, obojstranná, otvorená, hnedá/béžová, bavlnená, 100x135 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Somerset
2 ks, bavlnené, taupe, 20x14 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Salcombe Boats
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, modré, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Anchors
Bavlnená, modrá, 90x180 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
13
14
15
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil