Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 948 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Podbradníky v súprave Classic Stripes Camel
2 ks, béžové, pruhované
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Mikroplyšová, sivá, 220x240 cm
(6)
Doručenie od 22. 10. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Uterák Comfort
Froté, bavlnený, tmavomodrý, 40x60 cm
(70)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Thermal Fleece
Napínacia, na jednolôžko, mikroplyšová, krémovobiela, 90x190 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Mioli Decor
Detský vankúšik Cloud
Biely, 27x47 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Červený, 140x200 cm
(7)
Doručenie od 16. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Obliečka na vankúš Matcha Latte
S abstraktným vzorom, 43x43 cm
(5)
Doručenie od 15. 12. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Ceramic
2 ks, prateľné, modré, 60x100 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlnená, béžová, 70x140 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Mikroplyšová, krémovobiela, 220x240 cm
(6)
Doručenie od 22. 10. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Mikroplyšová, sivá, 125x150 cm
(6)
Doručenie od 22. 10. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Foutastic
Uterák Chicago
Froté, bavlnený, tmavosivý, 30x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Golden Fall
Ľanová, 50x50 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, tmavoružová, 90x140 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, krémovobiela, 70x120 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Ashes of Roses
Ľanová, 40x60 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Pléd Henry
Mikroplyšový, oranžový/hnedý, 220x240 cm
(279)
Doručenie od 16. 10. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Mikroplyšová, krémovobiela, 125x150 cm
(6)
Doručenie od 22. 10. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Casa Selección
Deka Mid Century
Mikroplyšová, žltá, 130x160 cm
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, béžový, 265x225 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Foutastic
Uterák Chicago
Froté, bavlnený, fialový, 30x50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Bully
S abstraktným vzorom, antracitový, 150x300 cm
(4)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Pléd Bedar
Bavlnený, béžový, 240x260 cm
(3)
Doručenie od 14. 12. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Roarsome Animals
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, svetlohnedá, 135x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Poťah na rám postele Easy Iron Percale
Na dvojlôžko, perkálový, krémovobiely, 150x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Roba
Vložka do jedálenskej stoličky Roba style
Modrá
Doručenie od 20. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Florelle
Z mikrovlákna, s kvetinovým vzorom, oranžový/sivý, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Merry Christmas
4 ks, s vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Twill
Pruhovaný, biely, 180x200 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Light Grey
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 140x250 cm
(36)
Doručenie od 15. 10. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, krémovobiely, 200x250 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Bamby
Froté, s prímesou bambusu, tyrkysovomodrá, 70x140 cm
(12)
Doručenie od 16. 10. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, sivé, 168x183 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
38,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Biolina
Napínacia, na dvojlôžko, z bio bavlny, červená, 160x200 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Forest Green
Ľanová, 40x40 cm
(212)
Doručenie od 19. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Mila Home
Chránič matraca Micro Classic
Vodoodolný, 160x200 cm
(4)
Doručenie od 15. 12. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utierky v súprave Stripes
2 ks, bavlnené, oranžové, 50x70 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Mikroplyšová, v horčicovej farbe, 130x160 cm
(409)
Doručenie od 9. 11. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Mila Home
Obliečka na vankúš Merry Christmas
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Merry Christmas
4 ks, s vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Foutastic
Uteráky v súprave Betty
2 ks, vaflové, v mentolovej farbe/sivé, 40x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Uterák Amari
Froté, bavlnený, hnedý, 50x100 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Podbradníky v súprave Olna
2 ks, bavlnené, krémovobiele/v terakotovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
19,40 €
s kódom
24,25 € bez kódu
12,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Svetlosivý, 110x160 cm
(13)
Doručenie od 16. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Novinka
Mila Home
Obliečka na vankúš Merry Christmas
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mila Home
Obliečka na vankúš Merry Christmas
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
147
148
149
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil