Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 967 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
B.E.S.
Plachta Mako
Napínacia, na dvojlôžko/predĺžená, džersejová, biela, 200x220 cm
(93)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Wenko
Sprchový záves Agate
S abstraktným vzorom, 180x200 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Hearts
Napínacia, na jednolôžko, flanelová, s potlačou, ružová, 90x190 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, béžová, 140x200 cm
(18)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Panazio
WC, biela/zelená, 45x45 cm
(17)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, mušelínové, biele, 240x220 cm
(9)
Na sklade
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Diamond
Mikroplyšový, sivý, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Deka Ornamentia
Z recyklovanej bavlny, s vianočným motívom, béžová, 130x160 cm
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Frozen
Fleecový, modrý, 35x35 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Mandala Tiles
4 ks, patchwork, 45x45 cm
(230)
Na sklade
Posledné kúsky
34 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Mini Waffle
Sivá, 130x170 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, čierny, 30x50 cm
(3)
Na sklade
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Lilo and Stitch
Fleecový, modrý, 33x25 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Henry
Mikroplyšový, béžový, 220x240 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Mila Home
Sedák Mandala Tiles
Na zaväzovanie, s potlačou, 40x40 cm
(5)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
My House
Súprava plédu a obliečky na vankúš Plaza
Prešívaná, sivá, 220x240 cm
(34)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Prikrývka Carbon Warm
Zimná, 200x220 cm
(8)
Na sklade
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany 2
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Detský záves Princesse Licorne
Závesný systém tyč, ružový, 140x260 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, oranžová, 180x200 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Fairytale Unicorn
Napínacia, na dvojlôžko, 135x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Plachta Linen Tales for Bonami
Napínacia, na jednolôžko, s prímesou ľanu, biela, 90x200 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vankúš Nyla
Na spanie, 40x80 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Alhambra
Prešívaný, z mikrovlákna, béžový, 220x240 cm
(133)
Na sklade
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Curly Wooly
Fleecová, v tehlovej farbe, 180x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Unidance
Na jednolôžko, teplá/obojstranná, na zips, ružová, flanelová, 140x200 cm
(4)
Na sklade
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Bumble Bees
Bavlnená, žltá/béžová, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Kúpeľňová predložka Bati
Prateľná, ružová, 70x120 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Spidey
Bavlnená, červená/modrá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Pléd Laila
Prešívaný, zamatový, sivobéžový, 170x210 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňové predložky v súprave Armoni
2 ks, prateľné, WC, svetloružové, 50x80 cm
(6)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, sivomodrá, 50x80 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetloružová, 90x200 cm
(83)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (7)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Deka Horus
Z recyklovanej bavlny, 130x160 cm
Na sklade
20,33 €
s kódom
23,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Behúň na stôl
Geometrický, 40x130 cm
(32)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home Luxury
Prestieranie Wicker
Z juty, ø 32 cm
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Axel
Z mikrovlákna, sivý, 240x260 cm
(70)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Twily
Závesný systém tyč, hnedý, 135x260 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
B.E.S.
Obliečka na vankúš Visco
Bavlnená, 45x75 cm
(3)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, kockované/s potlačou/s kvetinovým vzorom, biele/sivé, 200x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Costa
Umývateľný, z PVC, patchwork, sivobéžový, ø 160 cm
(5)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Ladelle
Kuchynské rukavice v súprave
2 ks, tmavomodré, 18x33 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Dalila
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, béžová, 140x240 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen "Wind"
Bavlnená, 70x140 cm
(1)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Lina
Bavlnená, 50x70 cm
(9)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, 50x75 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Bonami Essentials
Obliečky Basic
Na dvojlôžko, na zips, nežehlivé, z mikrosaténu, zelené, 200x200 cm
(4)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
42
43
44
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil