Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 983 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Light & Living
Dekoračný vankúš Ruhla
Mikroplyšový, v horčicovej farbe, s odnímateľným poťahom, 30x60 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Oxford Lace
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, bavlnené, biele/béžové, 200x200 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Oscar
Napínacia, na jednolôžko, z mikrovlákna, biela, 90x190 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečky Simmel
Na dvojlôžko/predĺžené, luxusné, s prímesou ľanu, sivobéžové, 240x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
198,05 €
s kódom
233 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Detská obliečka Bichette
Na jednolôžko, obojstranná, na patentku, biela/ružová, bavlnená, 140x200 cm
(3)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, žltý, 140x270 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Roba
Mantinel do postieľky Lil Planet
Ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Green Gate
Chňapky v súprave Dina
2 ks, bavlnené, s vianočným motívom, ružové, 20,5x20,5 cm
(1)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, antracitové, 70x140 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, svetlozelený, 140x245 cm
(17)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Chatibulle
Ružová, 45x75 cm
(6)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Wave
Mikroplyšový, taupe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, krémovobiela, 130x250 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Micropolar
Termo/dimout, závesný systém tyč, z mikrovlákna, čierny, 135x260 cm
(11)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Cotton House
Obliečky Jasana
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, pruhované, modré, 140x200 cm
(4)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Béžový, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Meowbaby
Detská zavinovačka
Krémovobiela, s baránkom, 45x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Leafy
Závesný systém tyč, bavlnený, žltý/sivý, 140x240 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Loelia
Plastové, geometrické, 28,5x44 cm
(3)
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Cocoon
Mikroplyšová, taupe, 150x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Ribble
Mikroplyšová, modrá, 130x160 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Restilo
Sedák Aleksa
Zamatový, na zaväzovanie, 40x40 cm
(2)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Obľúbené
JAHU collections
Dekoračný vankúš Alfa
Zamatový, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Meowbaby
Hniezdočko pre bábätko
Béžové, 55x83 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Sedák Lemons
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(10)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Woodland Trees
2 ks, závesný systém koľajnica, zelené, 168x137 cm
(22)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Marquina
Umývateľný, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, sivý, ø 160 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(4)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
B.E.S.
Obliečka na vankúš Summer
Z mikrovlákna, 45x75 cm
(19)
Na sklade
Posledný kúsok
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen "Blue"
Bavlnená, modrá, 70x140 cm
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na jednolôžko, na patentku, mušelínové, biele, 140x200 cm
(4)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Pippa
Mikroplyšový, hnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Rabbit
Mikroplyšová, zelená, 130x170 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Prehistoric Dinosaurs
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, modrá/béžová, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, tmavosivá, 160x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave
2 ks, bavlnené, sivé, 20x20 cm
(11)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská deka Space
Biela, 130x160 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Alaska
Z umelej kožušiny, sivobéžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Blatt
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, sivobéžové, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
+ Veľkosť vankúša (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Ecossais
S baránkom, hnedá, 125x150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, sivé/béžové, 200x220 cm
(14)
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, tmavosivá, 50x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Alianor
Na jednolôžko, na patentku, bavlnené, modré, 140x200 cm
(15)
Na sklade
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Salacia
Z recyklovanej bavlny, 130x160 cm
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Easter
S veľkonočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Záclona Natural
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v prírodnej farbe, 130x170 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
1
...
48
49
50
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil