Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 989 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Rena
Mikroplyšová, krémovobiela, 150x200 cm
(2)
Na sklade
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Dekoračný vankúš Ruhla
Mikroplyšový, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Remember
Prestieranie Lime
2 ks, bavlnené, geometrické, ø 38 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na záhradný vankúš Succulent
S kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(20)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Detská osuška s kapucňou White
Ľanová, biela, 100x100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, čierne/sivé, 60x100 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Cuistot
3 ks, z mikrovlákna, čierno-biele, 40x40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Mikroplyšová, svetloružová, 130x170 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, mušelínové, khaki, 260x240 cm
(4)
Na sklade
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Botany 2
Ľanové, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 35x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Everest
S prímesou bavlny, antracitový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Occult
Zatemňovací, závesný systém tyč, ružový, 135x180 cm
(222)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na jednolôžko, na gombíky, z mikrovlákna, modré, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Lucile
Krémovobiely, 180x220 cm
(11)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Polivia
Bavlnený, s odnímateľným poťahom, 35x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl True Green
Ľanový, 40x200 cm
(23)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Coffee shop
Plastové, 28,5x44 cm
(3)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Záclona Meadowsweet Floral
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s kvetinovým vzorom, biela, 140x137 cm
(14)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Raschel Velvet
Mikroplyšový, žltý, 200x240 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Damask Jacquard
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, luxusné, damaškové, s ornamentmi/orientálne, béžové, 230x220 cm
(5)
Na sklade
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Morpho
Čierna/krémovobiela, 60x100 cm
(1)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen
Z mikrovlákna, 70x140 cm
(2)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Gabby´s Dollhouse "Pandy"
Fleecový, 35x35 cm
(5)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, flanelová, ružová, 150x200 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Podbradníky v súprave Lili
2 ks, svetloružové/tyrkysovomodré
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
10,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Blatt
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, sivobéžové, 200x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Uterák Disorder
Froté, z bio bavlny, modrý/sivý, 50x90 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Myrna
Koňakovohnedá, 28x18 cm
(9)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Mistraline
Závesný systém tyč, bavlnený, biely, 140x240 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Nova Arte
2 ks, froté, z bio bavlny, oranžové/svetlohnedé, 50x90 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Sateen
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, z bavlneného saténu, slonovinová, 90x190 cm
(1)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Obliečka na vankúš Stripe
Zamatová, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na jednolôžko, džersejová, modrá, 90x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na záhradný vankúš Nailan
Geometrická/pruhovaná, 70x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko, džersejová, tyrkysovomodrá, 140x200 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Essencia
Modrý, 180x200 cm
(6)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, tmavosivý, 30x50 cm
(4)
Na sklade
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave
2 ks, bavlnené, modré, 20x20 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
4 ks, froté, bavlnené, tyrkysovomodré, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Počet kusov (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Twily
40x40 cm
(7)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Cotton House
Obliečky Korin
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, s kvetinovým vzorom, sivé, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Utierka Ashes of Roses
Ľanová, ružová/hnedá, 45x65 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Lester
S prímesou viskózy, s odnímateľným poťahom, 35x50 cm
Na sklade
Posledný kúsok
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Artista
Bavlnený, s odnímateľným poťahom, 35x60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Zharai
S prímesou ľanu, červený, s odnímateľným poťahom, 50x50 cm
Na sklade
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Exotic Leaves
5 ks, hnedá
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
62
63
64
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil