Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 940 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Mijolnir
Pléd Havhav
Prešívaný, béžový, 200x220 cm
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
LIND DNA
Prestieranie Monstera Leaf Nupo
Z eko kože, 35x42 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
OYOY Mini
Detská obliečka Toucan
Do postieľky, na zips, taupe, bavlnená, 70x100 cm
Na sklade
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Sprchový záves Octopus
S potlačou, modrý, 180x180 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Utierky v súprave Undyed
2 ks, ľanové, biele, 26x26 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
S ornamentmi, zelený, 150x240 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,59 €
s kódom
15,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Roba
Vložka do jedálenskej stoličky Roba style
Svetlosivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, béžová, 140x200 cm
(83)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka How to Train Your Dragon "Babies"
Do postieľky, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 100x135 cm
(2)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Beautaline
Zelený/béžový, 150x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, biele, 230x220 cm
(97)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš Christmas Noel
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
10 ks, froté, bavlnené, 30x50 cm
(64)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
2,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Chránič matraca Terry Shelly
Vodoodolný, 140x190 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, zelené/béžové, 230x220 cm
(11)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Ecoli
Prateľná, textilná, sivá, 50x80 cm
Na sklade
Posledný kúsok
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Rava
Mikroplyšová, hnedá, 150x200 cm
(4)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Uterák Tile Stone
Froté, bavlnený, biely, 50x100 cm
(8)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Mepal
Podbradník Sunshine & Rainbow
Silikónový, béžový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Chňapky v súprave Line
2 ks, bavlnené, modré, 20x20 cm
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Gigi
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, zelené/krémovobiele, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Embroidery Leaf
Na dvojlôžko, na gombíky, bavlnené, biele, 200x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, fialový, 30x50 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Plain Flanel
Na dvojlôžko/predĺžené, zakladacie, teplé, flanelové, modré, 200x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Tyrkysovomodrý, 140x180 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (6)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Crewe
Prešívaná, bavlnená, 125x150 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s nápismi/s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, modrý, 50x90 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, biely, 30x50 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Roba
Detský stan Peppa Pig
Červený, 75x120 cm, výška 75 cm
(3)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Small Triangle
Plastové, 30x45 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Uterák Light Grey
Vaflový, s prímesou ľanu, svetlosivý, 50x70 cm
(13)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Dekoračný vankúš Morph
Bavlnený, ružový, 40x60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Meri Meri
Obrúsky v súprave Jolly Christmas
16 ks, papierové, 11x20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
0,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Bresso
Z recyklovanej bavlny, modrá, 130x160 cm
Na sklade
16,93 €
s kódom
19,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Macarena
Do dverí, závesný systém tyč, bavlnený, modrý, 90x200 cm
(1)
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Jersy
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, biela, 90x190 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Župan Cozy
Veľkosť L/XL, mikroplyšový, tmavosivý
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Veľkosť (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sedák Twily
Na zaväzovanie, 38x38 cm
(6)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetloružová, 120x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
IHR
Dekoračný vankúš Holly Flower
Z bio bavlny, sivý, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská deka Wednesday
Fleecová, s potlačou, tmavomodrá, 100x150 cm
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Svetlosivý, 140x300 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Analia
Závesný systém tyč, zamatový, žltý, 140x240 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Non-Iron
4 ks, 50x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
2,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Utierka Farm
Bavlnená, krémovobiela, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Retro
Prateľná, do sprchy, z bio bavlny, antracitová/béžová, 50x80 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
...
73
74
75
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil