Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 950 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s nápismi/s potlačou, 43x43 cm
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Utierky v súprave Bistro
2 ks, bavlnené, hnedé, 50x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Svetlohnedá, bavlnená, 15x21 cm
(1)
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Osuška Natural Fine Waffle
Vaflová, ľanová, v prírodnej farbe, 100x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, žltý, 50x90 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, flanelová, biela, 90x190 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, hnedá, 160x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Euromant
Deka Linen
S prímesou bavlny, modrá, 140x180 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Long Leaves
5 ks
(6)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Jurassic World "Volcano"
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Jerry Fabrics
Detská deka Grinch
Fleecová, s potlačou, zelená, 100x150 cm
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Guirlande
Plastové, ø 38 cm
(2)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obrus Christmas Town
Bavlnený, s potlačou, béžový, 137x229 cm
(2)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso Check
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, hnedé/béžové, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Pléd Sahara
Bavlnený, krémovobiely, 250x260 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
95,20 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, sivé, 135x200 cm
(90)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detská zástera Honey
Z recyklovanej bavlny
(5)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Ruffled
S prímesou bavlny, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlnená, tmavozelená, 70x120 cm
(9)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
JAHU collections
Detský vankúšik Unicorn
S odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Gardinia
Roleta Plisé Verona
Béžová, 42,5x150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Sateen
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z bavlneného saténu, sivá, 135x190 cm
(12)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s ornamentmi, 43x43 cm
(1)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Farm
Bavlnená, krémovobiela
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, čierny, 140x245 cm
(158)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, oranžová, 140x200 cm
(10)
Na sklade
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Restilo
Osuška Bamby
Froté, s prímesou bambusu, tyrkysovomodrá, 70x140 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Flowers
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(3)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Marra
3 ks, bavlnené, hnedé, 51x74 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
4,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Amber
S potlačou, svetlosivý, 180x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cosy Larsson Geo
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé, fleecové, geometrické, sivé, 200x200 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Södahl
Obrúsky v súprave Abstract leaves
4 ks, textilné, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
8,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Obliečka na perinu Plu
Na jednolôžko, z bavlneného saténu, kockovaná, svetlomodrá/hnedá, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
74,80 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Melange
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
(1)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Stripes
4 ks, bavlnené, biele/modré, 50x70 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, flanelová, svetlomodrá, 135x190 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Logan Stripe
2 ks, závesný systém tyč, pruhované, hnedé, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Sassi
Prateľná, plastová, sivá, 50x80 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
10,62 €
s kódom
12,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Sedák Bumble Bees
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 34x36 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Sandra
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, ružová, 140x280 cm
(1)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
B.E.S.
Plachta Mako
Napínacia, na dvojlôžko, džersejová, žltá, 180x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Classic
Mikroplyšový, fialový, 1,8 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Animals "Woodland"
Do postieľky, obojstranná, na zips, béžová, bavlnená, 100x135 cm
(2)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, tmavosivá, 90x200 cm
(8)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Silky Soft
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, saténová, ružová, 150x200 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Roba
Hniezdočko pre bábätko Roba style
Zelené, 60x87 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Monster Alphabet
Prešívané, z bavlneného saténu, biele, 140x200 cm
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Essencia
Béžový, 180x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
...
79
80
81
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil