Tento web používa cookies. Viac informácií o používaní súborov, ich uplatnení a schválení nájdete tu

ok
Menu
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Trend: interiér v omamnej škoricovej farbe

Nielen v móde a líčení majú škoricové odtiene veľkú obľubu. Pôsobia hrejivým a útulným dojmom, evokujú horúce letné večery pri západe slnka aj chuť lákavých exotických diaľok. Nechajte sa zviesť neodolateľným kúzlom tejto hravej farby a vnesiete do domu prvky, ktoré vám zdvihnú náladu a spríjemnia celkový dojem z bývania.

Štipka škorice pre vašu obývačku

Škoricové slimáky alebo sušienky. To znie všetko lákavo, ale čo takto si trochu okoreniť aj bývanie?

Rovnako ako pri pečení týchto dobrôt naplní ich vôňa celý byt, podobne hrejivo zapôsobí nábytok aj doplnky v hrdzavých žltých, oranžových a červenohnedých tónoch. Je len na vás, či sa necháte pohltiť ich šarmom tak, že si rovno zaobstaráte novú pohovku a vymaľujete aj steny, alebo dodáte miestnosti iskru drobnejšími akcentmi.

Sladká vôňa orientu

Exotický štýl púštnych nomádov sa pomaly začína premietať do najnovších trendov v bývaní. Inšpiráciu nazbierajte počas cestovania po Blízkom východe.

Hra s doplnkami

Padla vám farba voňavého korenia do nosa, ale nemáte prostriedky ani čas na nákup solitérnych kúskov nábytku? Bohato stačí, keď pridáte kvetináč, vázičku alebo vankúšik.

Pomocou doplnkov a dekorácií ľahko zmeníte tvár celého bývania. Až dostanete chuť na obmenu, nebude problém maličkosťami opäť domov osviežiť.