5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík

Osobitá spálňa 3x inak

Zdá sa vám vaša spálňa trochu mdlá alebo len cítite, že potrebujete menšiu zmenu? Nepremýšľajte hneď nad rekonštrukciou a výmenou nábytku. S dizajnovými doplnkami sa vám ju podarí osviežiť takmer na nepoznanie.

Stačí vybrať pôsobivé obliečky, nešetriť množstvom vankúšikov a nebáť sa zapojiť dekoratívne prvky v podobe obrazov, plagátov alebo dizajnových váz. Ktorý zo štýlov je najbližší vášmu srdcu? Svieža exotika, nežná romantika alebo rozmarný minimalizmus?

Svieže trópy

Vytvorte zo svojej spálne pravú džungľu s pomocou šťavnatých potlačí plných rastlín a ladenia do zemitých tónov zelenej, hnedej a svetlobéžovej. Dokonalý výsledok podporte doplnkami z prírodných materiálov, ako sú morská tráva, juta či bavlna.

Nadšený bude každý dobrodruh a milovník nocovania v prírode.

Pre nežné duše

Spálňa je miestom, kde na konci dňa odhodí masku drsňáka či prísnej šéfky naozaj každý. Vytvorte si vlastnú romantickú oázu plnú nehy s obliečkami posiatými kvetmi, zamatovými vankúšikmi a doplnkami v púdrových odtieňoch.

Hravo minimalistická

Potrebujete vliať každé ráno optimizmus a energiu do žíl? Stavte na štýlové geometrické vzory a živé farby.

Tip: zvoľte si farbu, ktorá bude spojovacím prvkom a objaví sa na viacerých doplnkoch. Vďaka tomu bude výsledok vždy pôsobiť zladene.