Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry
...
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry so zľavovým kódom
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Uskladnenie oblečenia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 114 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do chladničky
Plastový, výška 11,5 cm
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Orion
Úložný box Slop
S vekom, plastový, objem 7,5 l, 35x20x18 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Potravinová podložka do chladničky
Plastová, zelená
(2933)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na šaty
Výška 150 cm
(148)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér do zásuvky Soft Storage
Látkový, 29x29 cm, výška 11 cm
(71)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na pokrievky Mango
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 23x7 cm, výška 42 cm
(814)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Express M
(31)
Doručenie od 23. 10. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vešiak na kravaty a opasky The Dandy
Závesný, drevený, v prírodnej farbe, výška 18 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Kanguro
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 26x40 cm, výška 14 cm
(370)
Na sklade
7,60 €
s kódom
9,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Kanguro
Závesný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 26x40 cm, výška 14 cm
(116)
Na sklade
7,60 €
s kódom
9,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík
Závesný, oceľový, biely, 26x40 cm, výška 14 cm
(1010)
Na sklade
7,60 €
s kódom
9,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Espace L
2 ks
(34)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Paulina Canvas Paper Laminate A5
Kartónový, 23,5x29,5 cm, výška 1,5 cm
(4)
Na sklade
7,91 €
s kódom
9,89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Soft Storage Cube
Látkový, béžový, 32x31,5x31,5 cm
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie Balance
Látkový, sivý, 55x40x20 cm
(100)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Rivoli
Látkový, hnedý, 70x50x30 cm
(1329)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňový organizér Fablo
Keramický, hnedý, 20x10 cm, výška 2 cm
(6)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ringo Paper Laminate
Kartónový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Casa Selección
Držiak na obrúsky
Kovový, biely/v prírodnej farbe, 14x6 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Stojan na papierové utierky
Kovový, v zlatej farbe, ø 16 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňový organizér Fablo
Keramický, krémovobiely, 20x10 cm, výška 2 cm
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Orion
Organizér na koreničky
Otočný, plastový, ø 27 cm, výška 3,5 cm
(11)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kúpeľňový organizér Whitney
Plastový, 23x7 cm, výška 9,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do chladničky
Plastový, výška 11 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Pandino
Nástenný, oceľový, biely, 12x33 cm, výška 9 cm
(955)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
iDesign
Rozdeľovač do úložného boxu iD Wallspace
Nástenný, z recyklovaného plastu, 27x5x16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Soft Storage Cube
Látkový, sivý, 32x31,5x31,5 cm
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér do zásuvky Soft Storage
Látkový, 29x29 cm, výška 11 cm
(37)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Espace L
(96)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňový organizér Fablo
Keramický, zelený, 20x10 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Kanguro
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 26x50 cm, výška 14 cm
(448)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík
Závesný, oceľový, biely, 26x50 cm, výška 14 cm
(671)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Koala
Nástenný, oceľový, v striebornej farbe, 12x33 cm, výška 9 cm
(252)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňový organizér Fablo
Keramický, čierny, 20x10 cm, výška 2 cm
(2)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Metaltex
Košík Koala
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 12x33 cm, výška 9 cm
(21)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
súprava 2 ks
Bigso
Organizéry v súprave Viola Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartónové, 10x24,5 cm, výška 32,5 cm
(7)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Organizéry do zásuvky v súprave Tower
2 ks, plastové, 24x8 cm, výška 7 cm
(8)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky do skrine v súprave Herkules
2 ks, závesné, plastové, v striebornej farbe, 29x15 cm, výška 12,5 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
súprava 3 ks
Bigso
Úložné boxy v súprave Aston Paper Laminate
3 ks, kartónové, sivé, 20,5x29,5x14,5 cm
(2)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
10,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Terra
Bambusový, v prírodnej farbe, 22x15 cm, výška 7 cm
(183)
Na sklade
8,28 €
s kódom
10,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na pokrievky
Oceľový, biely, 34x15 cm, výška 18 cm
(664)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ringo Restore Paper Laminate
Kartónový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(4)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Paulina Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 1,5 cm
(12)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Nancy
Látkový, béžový, 70x50x30 cm
(60)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na fólie
Oceľový, v striebornej farbe, 12x33 cm, výška 9 cm
(917)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Folding Crate
Plastový, sivý, objem 32 l, 47,5x34,5x23,5 cm
(2)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Látkový, sivý, 42x26x16,5 cm
(58)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Hĺbka (2)
-20 % s kódom
Bigso
Košík Soft Storage
Úložný, látkový, sivý, výška 19 cm
(6)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
24
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Úložné truhly
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ