Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry
...
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry so zľavovým kódom
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Uskladnenie oblečenia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 113 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na kuchynské utierky
Závesný, čierny, 7x60 cm, výška 6 cm
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
10,53 €
s kódom
13,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Umbra
Stojany na pokrievky a panvice Peggy
2 ks, plastové, sivé, výška 10 cm
(25)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Košík Anji
Do regálu, bambusový, v prírodnej farbe, výška 31 cm
(5)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Drevený, hnedý, 30x15x6 cm
(242)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box Soft Storage
S vekom, látkový, béžový, 35x26x19 cm
(34)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Kúpeľňový organizér Soft Storage
Textilný, béžový, výška 100 cm
(85)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Úložné boxy v súprave Cerveza Española
2 ks, dekoratívne, cínové, ø 11x13 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Úložné boxy v súprave Honey
2 ks, dekoratívne, cínové, ø 11x13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Úložné boxy v súprave Olive Oil
2 ks, dekoratívne, cínové, ø 11x13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Úložné boxy v súprave Tuc-tuc
2 ks, dekoratívne, cínové, ø 11x13 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Úložné boxy v súprave Vintage Coffee
2 ks, dekoratívne, cínové, ø 11x13 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Košík Greenish
Drôtený, kovový, svetlozelený, výška 30 cm
(12)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Košík Radka
Drôtený, kovový, čierny, výška 30 cm
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na papierové utierky Tokyo Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 19x12 cm, výška 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Olof Canvas Paper Laminate
Kartónový, 26x34,5 cm, výška 4 cm
(4)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Oskar Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(45)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Oskar Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(2)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Wenko
Stojany na príbory a obrúsky v súprave Black Outdoor Kitchen Baco
2 ks, kovové, čierne
Doručenie od 19. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Stojan na kuchynské náčinie
Kovový, biely/v prírodnej farbe, ø 14 cm, výška 17 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mioli Decor
Organizéry do zásuvky v súprave
4 ks, látkové, 28x28 cm, výška 13 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mioli Decor
Organizéry do zásuvky v súprave
4 ks, látkové, 28x28 cm, výška 13 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér do skrine Soft Storage
Látkový, sivý, 60x30 cm, výška 50 cm
(15)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér do skrine Soft Storage
Látkový, béžový, 60x30 cm, výška 50 cm
(18)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 18x18 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Soft Storage
S vekom, látkový, sivý, 35x26x19 cm
(19)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Kúpeľňový organizér Soft Storage
Textilný, sivý, výška 100 cm
(47)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Látkový, sivý, 56x36x16,5 cm
(28)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Kúpeľňový organizér Bristol
Textilný, biely/ružový, 21x9 cm, výška 37 cm
(58)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Veko na úložný box iD Wallspace
Nástenné, z recyklovaného plastu, sivé, 32x32x1,5 cm
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrece
(67)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Olof Canvas Paper Laminate
Kartónový, 26x34,5 cm, výška 4 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na hrnčeky
Nástenný, oceľový, v striebornej farbe, 30x15 cm, výška 33 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na poháre na víno Wine Glass
Závesný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 38x26 cm, výška 7 cm
(43)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Držiak na obrúsky Tossa
Z morskej trávy, v prírodnej farbe, 21,5x21,5 cm, výška 5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
11 €
s kódom
13,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v súprave Chess
2 ks, látkové, béžové, ø 32 cm, výška 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,02 €
s kódom
27,52 € bez kódu
13,76 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v súprave Kara
2 ks, látkové, červené, ø 32 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,02 €
s kódom
27,52 € bez kódu
13,76 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Rotho
Organizér do chladničky Cauma
Plastový, výška 6 cm
(8)
Na sklade
11,01 €
s kódom
13,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
11,10 €
s kódom
13,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Compactor
Košík Zebra
Bambusový, čierny/v prírodnej farbe, výška 15 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Príborník do zásuvky
Bambusový, v prírodnej farbe
(52)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Úložný box
Drevený, biely, 36x26x15 cm
(19)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, biely, 19x28 cm, výška 6 cm
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňový organizér
Plastový, biely, 19x28 cm, výška 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na odnímanie oblečenia Herkules
Kovový/plastový, čierny, 3x1 cm, výška 76 cm
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Držiak na hrnčeky Radka
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, ø 15,5 cm, výška 39 cm
(18)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Držiak na obrúsky
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, 20x20 cm, výška 7 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík
Oceľový, biely, 27x34 cm, výška 20 cm
(103)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 18,5x11,5 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
7
8
9
...
24
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Úložné truhly
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ