Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry
...
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry so zľavovým kódom
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Uskladnenie oblečenia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 121 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Olof Canvas Paper Laminate
Kartónový, 26x34,5 cm, výška 4 cm
(2)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Rut Canvas Paper Laminate
2 ks, s vekom, kartónové, sivé, ø 37,5x25,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Pantone
Organizér Orange 021
Na písacie potreby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,39 €
s kódom
20,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
PT LIVING
Stojan na kapsule Wired
Čierny, 21,5x14,5 cm, výška 33,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,21 €
s kódom
26,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Organizér Pebble
Na písacie potreby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Organizér Pebble
Na písacie potreby, z cementu, 10x20 cm, výška 3 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Organizér Pebble
Na písacie potreby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(5)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Organizér Pebble
Na písacie potreby, z cementu, 10x20 cm, výška 3 cm
(3)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Elletipi
Príborník do zásuvky Wood Line
V prírodnej farbe, 48 x 47 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Elletipi
Príborník do zásuvky Wood Line
V prírodnej farbe, 33 x 47 cm
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Stojan na papierové utierky
Oceľový, matne čierny, 18x21 cm, výška 38 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Obal na šaty Nancy
Béžový, výška 137 cm
(13)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Organizér do skrine Nancy
Závesný, látkový, béžový, 30x30 cm, výška 128 cm
(28)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Obal na oblek Nancy
Béžový, dĺžka 60 cm, výška 100 cm
(11)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Organizér do skrine Nancy
Závesný, látkový, béžový, 15x30 cm, výška 128 cm
(17)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box pod posteľ Nancy
Látkový, výška 16 cm
(25)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Nancy
Látkový, béžový, 46x46x20,5 cm
(67)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Nancy
Látkový, béžový, 70x50x30 cm
(60)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňový organizér Palette Station
Na kozmetiku, z recyklovaného plastu, matne čierny, 10x20 cm, výška 8 cm
(4)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňový organizér Nail Station
Na kozmetiku, z recyklovaného plastu, matne čierny, 20x16,5 cm, výška 8 cm
(6)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňový organizér Palette Station
Na kozmetiku, z recyklovaného plastu, 10x20 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Ima
Bez vŕtania, kovová, čierna, 30x9 cm, výška 6,5 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Ochranná podložka do úložného boxu iD Wallspace
Nástenná, plastová, sivá, 28x28x2 mm
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Organizér iD Wallspace
Nástenný, z recyklovaného plastu, 45x31x20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Organizér iD Wallspace
Nástenný, z recyklovaného plastu, 39x32x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Organizér iD Wallspace
Nástenný, z recyklovaného plastu, 39x32x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Veko na úložný box iD Wallspace
Nástenné, z recyklovaného plastu, sivé, 40x32x1,5 cm
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
iDesign
Organizér iD Wallspace
Nástenný, z recyklovaného plastu, 32x31x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Veko na úložný box iD Wallspace
Nástenné, z recyklovaného plastu, sivé, 32x32x1,5 cm
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
iDesign
Veko na úložný box iD Wallspace
Nástenné, z recyklovaného plastu, sivé, 46x32x1,5 cm
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
iDesign
Rozdeľovač do úložného boxu iD Wallspace
Nástenný, z recyklovaného plastu, 27x5x16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Košíky v súprave
3 ks, látkové, v prírodnej farbe, výška 22 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Organizéry do zásuvky v súprave
5 ks, látkové, 34x26 cm, výška 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Organizéry do zásuvky v súprave
5 ks, látkové, 34x26 cm, výška 6 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Organizér do skrine Herkules
Kovový, čierny, 120x42 cm, výška 4 cm
(9)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Organizér na koreničky Ima
Bez vŕtania, kovový, čierny, 30x11 cm, výška 12 cm
(26)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na papierové utierky Jet
Bez vŕtania, Static-Loc, kovový, čierny, 12x30 cm, výška 15 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Organizéry do skrine v súprave Herkules
2 ks, kovové, čierne, 94x38 cm, výška 8 cm
(8)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
24,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Košíky v súprave Ecori
2 ks, úložné, látkové, čierne, výška 21,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Jet
Bez vŕtania, Static-Loc, kovová, čierna, 25x12 cm, výška 7,5 cm
(23)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Vali
Drevená, v prírodnej farbe, 37x12 cm, výška 16 cm
(74)
Na sklade
Posledné kúsky
21,27 €
s kódom
26,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Organizér na koreničky Jet
Bez vŕtania, Static-Loc, kovový, čierny, 25x7 cm, výška 7,5 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na kuchynské náčinie Silio
Kovový, matne čierny, 11,5x11,5 cm, výška 16,5 cm
(53)
Na sklade
9,66 €
s kódom
12,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Košík Rika
Z prútia, čierny/v prírodnej farbe, výška 15 cm
(2)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Z recyklovaného plastu, biely, 29x17,5 cm, výška 13 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
26,20 €
s kódom
32,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Držiak na obrúsky Buddy
Plastový, čierny, 15x8 cm, výška 11 cm
(22)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Kúpeľňový organizér Glam
Na kozmetiku, plastový, biely, 27x18 cm, výška 25 cm
(20)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Stojany na pokrievky a panvice Peggy
2 ks, plastové, biele, výška 10 cm
(20)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
12
13
14
...
24
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Úložné truhly
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ