Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry
...
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry so zľavovým kódom
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Uskladnenie oblečenia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 122 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Casa Selección
Košík
Závesný, kovový, čierny, 29x24,5 cm, výška 18,5 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Držiak na obrúsky
Kovový, v striebornej farbe, 14,5x5,5 cm, výška 12,5 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Košík
Závesný, kovový, biely, 29x24,5 cm, výška 18,5 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky Pepito
Nástenný, oceľový, čierny, 36x8 cm, výška 19 cm
(15)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na hrnčeky Myhooks
Závesný, oceľový, čierny, 6x25 cm, výška 6 cm
(25)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Adapto
Oceľová, čierna, 57x24 cm, výška 15 cm
(109)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na igelitovú tašku Galileo
Závesný, oceľový, čierny, 14x21 cm, výška 19 cm
(8)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na hrnčeky Tree
Oceľový, čierny, ø 19 cm, výška 44 cm
(16)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Metaltex
Držiaky na poháre na víno v súprave Rail
2 ks, nástenné, oceľové, v striebornej farbe, 41x11 cm, výška 4 cm
(11)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Organizéry do zásuvky v súprave
8 ks, plastové, 23,5x16 cm, výška 4,5 cm
(54)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Organizér na koreničky
Plastový, sivý, 37,5x24,5 cm, výška 9 cm
(52)
Doručenie od 6. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, čierny/sivý, 41,5 x 35 cm
(96)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Organizér do zásuvky
Plastový, 41x33 cm, výška 5 cm
(57)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wenko
Organizéry do skrine v súprave Herkules
3 ks, na kabelky, plastové, čierne, 14x9 cm, výška 12,5 cm
(14)
Doručenie od 19. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
7,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy v súprave Stripes
2 ks, s vekom, kartónové, svetlomodré, 31x40x21 cm
(12)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Látkový, sivý, 56x36x16,5 cm
(28)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Látkový, sivý, 42x26x16,5 cm
(58)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Hĺbka (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Látkový, sivý, 42x36x16,5 cm
(41)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
+ Hĺbka (2)
-20 % s kódom
Hendi
Magnetická lišta
Plastová, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Organizér do zásuvky
Látkový, 28,5x20 cm, výška 5 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
20,47 €
s kódom
25,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na kuchynské utierky
Závesný, čierny, 7x60 cm, výška 6 cm
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
10,53 €
s kódom
13,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Organizér do skrine
Závesný, kovový, čierny, 59x14 cm, výška 151 cm
(20)
Na sklade
31,99 €
s kódom
39,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na papierové utierky Nio
Bez vŕtania, čierny, 7x27,5 cm, výška 4,5 cm
(85)
Na sklade
Posledné kúsky
13,36 €
s kódom
16,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík Gioma
Biely, 18x35 cm, výška 33,5 cm
(33)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Prídavná polička Lou
Bambusová, v prírodnej farbe, 32x11 cm, výška 33 cm
(153)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňový organizér Allegre
V prírodnej farbe, 28x14 cm, výška 6 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na papierové utierky Marble
Čierny, ø 15 cm, výška 32 cm
(38)
Na sklade
15,65 €
s kódom
19,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Prídavná polička Lou
Bambusová, v prírodnej farbe, 30x11 cm, výška 33 cm
(190)
Na sklade
29,88 €
s kódom
37,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na papierové utierky Nio
Bez vŕtania, biely, 7x27,5 cm, výška 4,5 cm
(42)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík Gioma
Čierny, 18x35 cm, výška 33,5 cm
(55)
Na sklade
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sapho
Kúpeľňový organizér Gedy Afrodite
Béžový, 30x10 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Stojanček na mobil My Pocket
Kovový, 14x26 cm, výška 23 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kuchynský organizér
V striebornej farbe, 31x40 cm, výška 45 cm
(29)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky Paprika
Bez vŕtania, v striebornej farbe, 32x8 cm, výška 5 cm
(58)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky Paprika
Bez vŕtania, v striebornej farbe, 32x8 cm, výška 33 cm
(6)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na pokrievky a panvice Plates
V striebornej farbe, 30x14 cm, výška 16 cm
(23)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na nože
Plastový, sivý
(61)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na pokrievky a panvice
V striebornej farbe, 45x16 cm, výška 13 cm
(23)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na pokrievky Deck
V striebornej farbe, 42x14 cm, výška 16 cm
(18)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na fólie a papierové utierky Tango Inox
Nástenný, v striebornej farbe, 6x38 cm, výška 28 cm
(190)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Kovový, biely, 16x11,5 cm, výška 20 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tosca
Kovová, biela, 60x22,5 cm, výška 22 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do skrine Tower
Na kabelky, čierny, 54x6 cm, výška 5 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
19,90 €
s kódom
24,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do skrine Tower
Na kabelky, biely, 54x6 cm, výška 5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Kovový, čierny, 19,5x16,5 cm, výška 19,5 cm
(25)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Kovový, biely, 19,5x16,5 cm, výška 19,5 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Rin
Kovový, biely, 23x10,5 cm, výška 14 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Rin
Kovový, čierny, 23x10,5 cm, výška 14 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
14
15
16
...
24
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Úložné truhly
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ