Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry
...
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry so zľavovým kódom
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Uskladnenie oblečenia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 122 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Umbra
Stojan na kuchynské náčinie Bellwood
Z recyklovaného plastu, biely, 21x14 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Prídavná polička York
Rohová, drevená, matne čierna/v prírodnej farbe, 25x25 cm, výška 16 cm
(19)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Prídavná polička York
Drevená, matne čierna/v prírodnej farbe, 32x19 cm, výška 16 cm
(24)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na papierové utierky Luxy
Oceľový, v lesklej striebornej farbe, ø 14 cm, výška 32 cm
(3)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér do chladničky Frigo
Plastový, výška 10 cm
(12)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky Loop
Otočný, plastový, 41,5x29 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér do chladničky Frigo
Plastový, výška 10 cm
(13)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na papierové utierky Lava
Oceľový, matne čierny, ø 14 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér do chladničky Frigo
Plastový, výška 10 cm
(13)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Metaltex
Prídavné poličky York
2 ks, drevené, matne čierne/v prírodnej farbe, 27x8 cm, výška 16 cm
(20)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky York
Drevený, matne čierny/v prírodnej farbe, 34x8 cm, výška 38 cm
(16)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky York
Drevený, matne čierny/v prírodnej farbe, 27x23 cm, výška 13 cm
(13)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box L
S vekom, plastový, biely, objem 40 l, 55x35x28 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Spinning Box M
S vekom, plastový, objem 25 l, 58,5x39x16 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box S
S vekom, plastový, čierny, objem 11 l, 36,5x26x19 cm
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Folding Crate
Plastový, sivý, objem 32 l, 47,5x34,5x23,5 cm
(2)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Omnibox L
S vekom, plastový, objem 50 l, 58,5x39x30 cm
(3)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box S
S vekom, plastový, biely, objem 11 l, 36,5x26x19 cm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
KIS
Úložný box pod posteľ W box underbed XL
S vekom, plastový, výška 16,5 cm
(9)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box M
S vekom, plastový, biely, objem 26 l, 55x35x19 cm
(3)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box M
S vekom, plastový, čierny, objem 26 l, 55x35x19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
KIS
Úložný box C Box Style
S vekom, plastový, biely, objem 27 l, 55x39x16 cm
(2)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (5)
-20 % s kódom
Dakls
Dóza na kávové kapsule Black3D
Čierna, ø 11 cm, výška 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Úložný box Double Funky
Dekoratívny, kovový, modrý, ø 16x6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Úložný box Double Funky
Dekoratívny, kovový, ružový, ø 16x6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Homéa
Úložný box na oblečenie
Vákuový, plastový, sivý, 60x45x25 cm
(3)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Vákuové vrece Lavender
(5)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Homéa
Úložný box pod posteľ
Vákuový, plastový, výška 15 cm
(1)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Homéa
Úložný box na oblečenie
Vákuový, plastový, sivý, 40x40x25 cm
(4)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Vákuové vrece Antibacterial
(5)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Homéa
Úložný box pod posteľ
Vákuový, plastový, výška 15 cm
(3)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Homéa
Vákuové vrece Antibacterial
(3)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Homéa
Vákuové vrece Lavender
(6)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Elektrická vákuová pumpa
(18)
Na sklade
18,27 €
s kódom
22,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Vákuové vrece Compress Lavender
(3)
Na sklade
3,54 €
s kódom
4,42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Compactor
Košík Bamboo
Bambusový, čierny/v prírodnej farbe, výška 15 cm
(3)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Pink Edition
3 ks, vákuové, plastové, ružové, 65x45x27 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
21,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Blue Edition
3 ks, vákuové, plastové, modré, 65x45x15,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
20,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Pink Edition
3 ks, vákuové, plastové, ružové, 65x45x15,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
20,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Blue Edition
3 ks, vákuové, plastové, modré, 65x45x27 cm
(2)
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
21,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Rotho
Organizér do chladničky Loft
Plastový, výška 15 cm
(255)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Rotho
Veko na úložný box Albris
Plastové, čierne, objem 45 l, 57x39x3 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kúpeľňový organizér Whitney
Plastový, 23x7 cm, výška 9,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Stojan na kapsule Radka
Otočný, čierny, ø 13 cm
(7)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Stojan na kapsule Radka
Otočný, čierny, ø 14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Úložný box Cemile
Dekoratívny, drevený, hnedý, 6,5x4,5x4 cm
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Úložné boxy v súprave Piana
2 ks, drevené, v prírodnej farbe, 39x29x20 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do skrine Smart
Závesný, kovový, čierny, 96x5,5 cm, výška 100 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
6
7
8
...
24
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Úložné truhly
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ