Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry
...
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry so zľavovým kódom
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Uskladnenie oblečenia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 112 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Nemý sluha Roxana
Z teakového dreva, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 96 cm, hĺbka 37 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Pink Edition
3 ks, vákuové, plastové, ružové, 65x45x15,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
20,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňový organizér Palette Station
Na kozmetiku, z recyklovaného plastu, 10x20 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, béžový, ø 6,5 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 18,5x11,5 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér na koreničky
Otočný, plastový, 29,5x28 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Stojan na papierové utierky Hold
Plastový, tmavosivý, 18,5x17 cm, výška 33 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,53 €
s kódom
33,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Organizér na koreničky Duo
Nastaviteľný, plastový, sivý, 42x26 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Organizéry na topánky v súprave ShoeCase
2 ks, plastové, sivé, 37,5x28 cm, výška 22 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Košík Store-It
Drôtený, kovový, vínovočervený, výška 16 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Košík Peach Skin Round M
Látkový, krémovobiely, ø 25 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Košík Anji
Bambusový, v prírodnej farbe, výška 15 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Tower
Na písacie potreby, kovový, 22x31 cm, výška 55 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
25,79 €
s kódom
32,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Košík Inu
Drôtený, kovový, čierny, ø 38 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Homéa
Úložný box pod posteľ
Vákuový, plastový, výška 15 cm
(1)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Heritage Tube Map
Z recyklovaného plastu, biely, 58x28x48 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Puzdro na prestieranie Tower
Bez vŕtania, kovové, biele, 2,5x50,5 cm, výška 36,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Organizér File
Na dokumenty, kovový, 18x24 cm, výška 26 cm
(1)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Bamboo/Linen Cube
Látkový, krémovobiely, 30x30x30 cm
(1)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Paulina Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 1,5 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Casa Selección
Stojan na papierové utierky
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, 16x16 cm, výška 31 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Blue Edition
3 ks, vákuové, plastové, modré, 65x45x15,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
20,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Stojan na kuchynské náčinie
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, 12x12 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Multifunkčný stojan Smart
Kovový, ø 17 cm, výška 38,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňový organizér Fablo
Keramický, zelený, 20x10 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Umbra
Stojan na kuchynské náčinie Bellwood
Z recyklovaného plastu, biely, 21x14 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Stojan na papierové utierky
Kovový, v zlatej farbe, ø 16 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér na fľaše
Plastový, výška 10,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sapho
Kúpeľňový organizér Gedy Afrodite
Béžový, 30x10 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ringo Paper Laminate
Kartónový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Organizéry v súprave Hugo Canvas Paper Laminate
4 ks, na písacie potreby/na dokumenty, kartónové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Olof Canvas Paper Laminate
Kartónový, 26x34,5 cm, výška 4 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, biela, 41x24 cm, výška 28 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Úložné boxy v súprave Pulp
2 ks, s vekom, svetlohnedé, 23x16x20,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 18x18 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Paulina Restore Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 1,5 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na papierové utierky Lava
Oceľový, matne čierny, ø 14 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ingrid Canvas Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Nova One
Na vatové tampony, kameninový, oranžový, ø 9 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Prídavná polička
Oceľová, sivá, 23x51 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Vákuové vrecia v súprave
5 ks
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ringo Canvas Paper Laminate
Kartónový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box pod posteľ Ecologik
Vákuový/vystužený, látkový, výška 15,5 cm
(1)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bigso
Organizéry v súprave Hakan Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartónové, 31x23 cm, výška 6 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
11,10 €
s kódom
13,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Rex London
Úložné boxy v súprave Honey
2 ks, dekoratívne, cínové, ø 11x13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Kúpeľňový organizér Relief
Na vatové tampony, porcelánový, béžový, ø 9 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
17
18
19
...
24
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Úložné truhly
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ