Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry
...
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry so zľavovým kódom
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Uskladnenie oblečenia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 114 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na odnímanie oblečenia Herkules
Kovový/plastový, biely, 3x1 cm, výška 76 cm
(172)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Tosca
Závesný, oceľový, biely, 7,5x33 cm, výška 6 cm
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Gara
Oceľový, čierny, 19x13 cm, výška 12,5 cm
(38)
Na sklade
Posledný kúsok
14,22 €
s kódom
17,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Organizéry do zásuvky v súprave
8 ks, plastové, 23,5x16 cm, výška 4,5 cm
(54)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve M
2 ks
(54)
Na sklade
6,50 €
s kódom
8,12 € bez kódu
4,06 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kuchynský organizér
V striebornej farbe, 31x40 cm, výška 45 cm
(29)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box pod posteľ
Látkový/plastový, výška 15 cm
(101)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na šaty
Čierny, výška 137 cm
(94)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík Zic Zac
Z morskej trávy, biely/v prírodnej farbe, ø 35 cm, výška 32 cm
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up M
4 ks
(53)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Prídavná polička Lou
Bambusová, v prírodnej farbe, 32x11 cm, výška 33 cm
(153)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na hrnčeky My Mug
Závesný, oceľový, čierny, 14x28 cm, výška 6 cm
(65)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box Cube Soft Storage
Látkový, sivý, 31,5x31,5x31,5 cm
(22)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na obrúsky Black Outdoor Kitchen Baco
Kovový, čierny, výška 12,5 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
5,80 €
s kódom
7,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie
Vákuový/vystužený, látkový, biely, 40x25x42 cm
(47)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tosca
Oceľový, biely, 34,5x16,5 cm, výška 20 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér do zásuvky Soft Storage
Látkový, 16,5x29 cm, výška 11 cm
(56)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nastaviteľná polička do skrine Herkules
Kovová, biela, 120x42,5 cm, výška 4 cm
(41)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Látkový, sivý, 42x26x16,5 cm
(58)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Hĺbka (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Organizér na koreničky Martina
Bambusový, v prírodnej farbe, 38x20 cm, výška 6 cm
(33)
Na sklade
13,78 €
s kódom
17,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík Gioma
Biely, 18x35 cm, výška 33,5 cm
(33)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Vacuum L
6 ks
(30)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
5,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, bambusový, v prírodnej farbe, 38,5 x 36 cm
(48)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na poháre na víno Wine Glass
Závesný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 38x26 cm, výška 7 cm
(43)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík Gioma
Čierny, 18x35 cm, výška 33,5 cm
(55)
Na sklade
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky Kumino
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 33x7 cm, výška 37 cm
(27)
Na sklade
31,14 €
s kódom
38,93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Espace L
(96)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Závesná tyč do kuchyne Eureka
Oceľová, v striebornej farbe, 40 cm
(83)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový/vystužený, látkový, biely, 65x45x27 cm
(72)
Na sklade
20,05 €
s kódom
25,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na šaty Air
Modrý, výška 150 cm
(47)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na hrnčeky
Nástenný, kovový, čierny, 28x22 cm, výška 5 cm
(75)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na kuchynské náčinie Silio
Kovový, matne čierny, 11,5x11,5 cm, výška 16,5 cm
(53)
Na sklade
9,66 €
s kódom
12,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Teleskopické tyče do skrine v súprave Herkules
2 ks, kovové/plastové, biele, výška 120 cm
(57)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Balvi
Držiak na obrúsky Feline
Kovový, čierny, 12x6 cm, výška 20 cm
(20)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na fólie Tower
Bez vŕtania, plastový, biely, 5,5x32,5 cm, výška 5 cm
(48)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrece
(92)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík
Závesný, kovový, v striebornej farbe, 27,5x28 cm, výška 15 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
13,35 €
s kódom
16,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrece
(67)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Organizér na koreničky
Plastový, sivý, 37,5x24,5 cm, výška 9 cm
(52)
Doručenie od 6. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Vacuum XL
5 ks
(38)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
7,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na papierové utierky Marble
Čierny, ø 15 cm, výška 32 cm
(38)
Na sklade
15,65 €
s kódom
19,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík Adria
Do kúpeľne, plastový, čierny, výška 15 cm
(28)
Na sklade
9,39 €
s kódom
11,74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Hanging Vacuum M/L
4 ks
(58)
Na sklade
Posledný kúsok
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Space M
10 ks
(33)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
3,14 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kuchynský organizér
Textilný, sivý, 18x18 cm
(64)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Organizér do skrine Joint
Na kabelky, kovový, čierny, 7,5x77 cm, výška 8 cm
(70)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up L
2 ks
(66)
Na sklade
6,50 €
s kódom
8,12 € bez kódu
4,06 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Kovový, čierny, 19,5x16,5 cm, výška 19,5 cm
(25)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
4
5
6
...
24
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Úložné truhly
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ