Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry
...
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry so zľavovým kódom
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Uskladnenie oblečenia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 121 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Organizér Tower
Kovový, 8,5x21 cm, výška 10,5 cm
(20)
Doručenie od 15. 10. 2026
27,74 €
s kódom
34,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Kúpeľňový organizér Moona
Otočný, v prírodnej farbe, 27x15 cm, výška 18 cm
(35)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Prídavná polička Louisa
Drevená, v prírodnej farbe, 32x11 cm, výška 33 cm
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
16,47 €
s kódom
20,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na papierové utierky Myroll
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, ø 15 cm, výška 32 cm
(28)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér Birger Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Drevený, hnedý, objem 3,92 l, 20x14x14 cm
(28)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Organizér na topánky Balance
Látkový, sivý, 60x74 cm, výška 15 cm
(104)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Rin
Na písacie potreby, drevený, 7x25 cm, výška 10 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Košík Inu
Drôtený, kovový, čierny, ø 41 cm, výška 41 cm
(13)
Doručenie od 26. 10. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Organizér na koreničky Ima
Bez vŕtania, kovový, čierny, 30x11 cm, výška 12 cm
(26)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Košík
Závesný, kovový, čierny, 10x39 cm, výška 75 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Organizér
Do zásuvky, plastový, 16x32 cm, výška 11,5 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
21,27 €
s kódom
26,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Držiak na obrúsky
Kovový, v striebornej farbe, 14,5x5,5 cm, výška 12,5 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box pod posteľ
Vákuový, látkový, výška 15 cm
(24)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky do skrine v súprave Herkules
2 ks, závesné, plastové, v striebornej farbe, 29x15 cm, výška 12,5 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Aspispace M/L
5 ks
(36)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(28)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na kuchynské náčinie Black Outdoor Kitchen Baco
Kovový, čierny, 15x18 cm, výška 25,5 cm
(28)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Prídavná polička Expando
Kovová, v striebornej farbe, 116x21 cm, výška 27 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Prídavná polička Louisa
Drevená, v prírodnej farbe, 30x11 cm, výška 33 cm
(23)
Na sklade
28,38 €
s kódom
35,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Express M
2 ks
(23)
Doručenie od 23. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na oblek
Čierny, dĺžka 60 cm, výška 150 cm
(23)
Doručenie od 19. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Príborník do zásuvky
Plastový, sivý, 15 x 49 cm
(16)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Organizér na topánky Business
Látkový, modrý, 36,5x14,5 cm, výška 36,5 cm
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Moona
Otočný, čierny, 27x15 cm, výška 18 cm
(14)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Košík
Závesný, kovový, čierny, 29x24,5 cm, výška 18,5 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér na koreničky Tower
Otočný, plastový, čierny, 20x20 cm, výška 6 cm
(12)
Na sklade
22,85 €
s kódom
28,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Úložný box Mera
Bambusový, v prírodnej farbe, 30x15x8 cm
(12)
Na sklade
10,17 €
s kódom
12,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Košík Greenish
Drôtený, kovový, svetlozelený, výška 30 cm
(12)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na kuchynské náčinie Tokyo Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 13x16 cm, výška 28 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička
Kovová, čierna, 92x22,5 cm, výška 25 cm
(12)
Doručenie od 15. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička
Kovová, biela, 92x22,5 cm, výška 25 cm
(12)
Doručenie od 15. 10. 2026
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Urban
Látkový, čierny, 55x45x25 cm
(215)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Prídavná polička York
Rohová, drevená, matne čierna/v prírodnej farbe, 25x25 cm, výška 16 cm
(19)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Závesná tyč do kuchyne
Z nehrdzavejúcej ocele, sivá, 35 cm
(31)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Express M
(31)
Doručenie od 23. 10. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ingrid Canvas Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(17)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Organizér na koreničky Duo
Sivý, 18,5x26,5 cm, výška 17,5 cm
(17)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Film Hook
Bez vŕtania, plastový, biely, 2x5,5 cm, výška 5,5 cm
(20)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up L
4 ks
(20)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Life
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, biele/čierne, 42x25x25 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(15)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Košík
Oceľový, v striebornej farbe, 40x51 cm, výška 18,5 cm
(26)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Biely, 45x20 cm, výška 21 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky Paprika
Bez vŕtania, v striebornej farbe, 32x8 cm, výška 5 cm
(58)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Veil
Plastový, čierny, 16x10 cm, výška 9 cm
(37)
Na sklade
17,58 €
s kódom
21,97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box pod posteľ Life
Vákuový/vystužený, látkový, výška 15,5 cm
(30)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
7
8
9
...
24
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Úložné truhly
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ