Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry
...
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry so zľavovým kódom
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Uskladnenie oblečenia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 121 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Casa Selección
Košíky v súprave
7 ks, do kúpeľne, látkové, tmavosivé, výška 8,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 41x24 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Rin
Kovový, čierny, 23x10,5 cm, výška 14 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 41x24 cm, výška 28 cm
(1)
Na sklade
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Ume
Na vatové tampony, kameninový, čierny, ø 8 cm, výška 10 cm
(10)
Na sklade
23,64 €
s kódom
29,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Puzdro na prestieranie Tower
Bez vŕtania, kovové, čierne, 2,5x50,5 cm, výška 36,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy v súprave Black Edition
3 ks, vákuové, plastové, čierne, 65x45x27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
19,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík Adria
Do kúpeľne, plastový, čierny, výška 15 cm
(28)
Na sklade
9,39 €
s kódom
11,74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Výsuvný vešiak
Závesný, kovový, v striebornej farbe, 3x58,5 cm, výška 6 cm
(98)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie
Z recyklovaného plastu, červený/svetlomodrý, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Rut Canvas Paper Laminate
2 ks, s vekom, kartónové, sivé, ø 37,5x25,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up M
2 ks
(89)
Na sklade
5,89 €
s kódom
7,36 € bez kódu
3,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Katrin Canvas Paper Laminate
S vekom, kartónový, čierny, 34,5x45x18,5 cm
(2)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(45)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Sapho
Kúpeľňový organizér Gedy Afrodite
Béžový, 30x10 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Košíky v súprave Bustelo
2 ks, v prírodnej farbe, výška 22 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Organizér Mr. Tidy
Na písacie potreby, keramický, 10x9 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Oskar Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(45)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box
Bambusový, v prírodnej farbe, 15x31x15 cm
(3)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ingrid Restore Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(3)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na pokrievky a panvice Plates
V striebornej farbe, 30x14 cm, výška 16 cm
(23)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Úložné boxy v súprave
3 ks, biele, 31x23x15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Košík Zebra
Bambusový, čierny/v prírodnej farbe, výška 15 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na fólie Black Outdoor Kitchen
Plastový, čierny, 38x7 cm, výška 5 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
15,99 €
s kódom
19,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky Pepito
Nástenný, oceľový, v medenej farbe, 36x8 cm, výška 32 cm
(270)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Košík Anji
Do regálu, bambusový, v prírodnej farbe, výška 31 cm
(5)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Na kozmetiku, z recyklovaného plastu, biely, 26x20 cm, výška 13 cm
(12)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Holm
Magnetický držiak na nože
Drevený, v prírodnej farbe
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Organizér Pebble
Na písacie potreby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Košík Soft Storage
Úložný, látkový, sivý, výška 19 cm
(6)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Organizér Pebble
Na písacie potreby, z cementu, 10x20 cm, výška 3 cm
(3)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Organizér Pebble
Na písacie potreby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(5)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ringo Paper Laminate
Kartónový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér na fľaše
Plastový, výška 10,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Košíky v súprave
3 ks, látkové, krémovobiele, výška 14 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík Black Outdoor Kitchen Fago
Závesný, plastový, čierny, 18x25,5 cm, výška 18 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Galileo
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 11,5x12 cm, výška 36 cm
(164)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizéry v súprave Hugo Canvas Paper Laminate
4 ks, na písacie potreby/na dokumenty, kartónové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Organizér Web
Na káble, plastový, 15,5x40 cm, výška 14,5 cm
(69)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Olof Canvas Paper Laminate
Kartónový, 26x34,5 cm, výška 4 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Obal na oblek Business
Modrý, dĺžka 60 cm, výška 100 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Multifunkčný držiak Film Hook
Plastový, čierny, 5x6 cm, výška 4,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Z recyklovaného plastu, biely, 29x17,5 cm, výška 13 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
26,20 €
s kódom
32,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík Zic Zac
Z morskej trávy, biely/v prírodnej farbe, ø 35 cm, výška 32 cm
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Úložný box
Drevený, antracitový, 36x26x15 cm
(8)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll-Up
6 ks
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 10 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Aspispace
10 ks
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
3,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
14
15
16
...
24
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Úložné truhly
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ